Çeşitli Ödeme Planları ile Uzun Vadeli Konut Kredisi ING Bank’tan!

ING Bank, çeşitli geri ödeme planları ile müşterilerini ev sahibi yapıyor.

ING Bank, uygun faizli konut kredisi sunuyor. ING Bank konut kredisi faiz oranları 12 aya kadar yüzde 1,09, 12 ile 60 ay arasında yüzde 1,08 oranında, 60 ile 120 ay arasında yüzde 1,12 oranında olmaktadır. Banka 120 ay vadeli konut kredisi imkanı sağlamaktadır.

Aylık gelirleri sabit olan, her ay düzenli maaş alan, kredi ödemelerim ve faiz oranlarım sabit olsun, değişmesin diyen müşteri için eşit taksitli konut kredisi olanağı sağlayan ING Bank, ben nasıl istiyorsam öyle ödeme planları olsun, ödeme planlarını ben oluşturayım, kendi istediğim şekilde ödemelerimi gerçekleştireyim diyenler için eşit anapara ödemeli konut kredisi, kredi taksitlerim vadeler arttıkça azalsın diyenlere azalan konut kredisi ya da tam tersi artsın diyenler için artan konut kredisi, ödemelerimi ara ara yapmak istiyorum diyenler için ise ara ödemeli konut kredisi imkanı vermektedir.

ING Bank konut kredisi başvurusu banka şubelerinden gerçekleşmektedir.

En uygun konut kredisini vererek tüm müşterilerini yıllardır hayallerini kurdukları eve sahip olmalarına, artık kirada oturmak istemeyenlere, yatırım yapmak isteyenlere, ikinci eve sahip olmak isteyenlere ve çeşitli tüm konut alımların için kredi desteği veren ING Bank, konut kredisi başvurusunda bireylerden nüfus cüzdanları ve gelir belgeleri ile birlikte satın almak istedikleri eve ait olan belgeleri istemektedir. 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.