Türkiye Finans’tan Kişiye Özel Ödeme Planları ile Konut Finansmanı!

0

Türkiye Finans Katılım Bankası, çeşitli ödeme planları ve uygun kar payı oranları ile müşterilerine özel konut finansmanı kampanyası düzenledi.

Her müşterisine özel sunduğu konut finansmanı ürünleri ile tüm müşterilerini yıllardır hayalini kurdukları evlere kavuşturan yada ikinci evlerinin sahibi olmak isteyen, yatırım yapmak isteyen müşterilerine yüzde 1,03’ten başlayan kar payı oranları sunan Türkiye Finans Katılım Bankası, 120 ay vadeli konut finansmanı sunuyor.

Taksitleri düşük tutarlarda başlayıp artarak gitmesini isteyen ya da ta tersi yüksek tutarlarda başlayıp azalarak gitmesini isteyen, 3 ay, 6, ay ya da 12 ay da bir olacak şekilde ara ara ödeme yapmak isteyen, her ödemeleri farklı farklı olsun isteyen yahut çalıştığım yerden bazı dönemlerde prim alıyorum diyip esnek ödeme isteyen müşterilerine kadar çeşitli kolay ödeme imkanları sağlanmaktadır.

Uygun koşullarda herkesi ev sahibi yapmak için en uygun konut finansmanı ürününü vermek için uzman kadrosu ile müşterinin yanında olan Türkiye Finans, katılım bankacılığı prensiplerine uygun olarak müşterilerin satın almayı istedikleri ev banka tarafından alınır, bireylerin ödemeleri sona erdiğinde teslim edilir.

Konut finansmanı başvuruları banka şubelerinden gerçekleşip, banka bireylerin nüfus cüzdanları, gelir durumlarını gösteren gelir dokümanları ve adres teyiti için ise ikametgah belgesi istemektedir. Gelir belgeleri müşterilerin istihdam durumlarına göre değişiklik göstermektedir. Maaşlarını Türkiye Finans’tan alan bireylerin gelir belgelerini getirmelerine gerek kalmaz. Benzer şekilde bankada güncel kayıtları bulunan müşterilerin ikametgah belgesi getirmelerine gerek yoktur.

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın