Ana SayfaKredilerKamu Personellerine Özel Faiz Oranları ile İhtiyaç Kredisi Vakıfbank'tan!

Kamu Personellerine Özel Faiz Oranları ile İhtiyaç Kredisi Vakıfbank’tan!

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Kamu kurum ve kuruluşlarında istihdam eden kadrolu işçiler ile birlikte memurlar özel ihtiyaç kredisi kampanyası düzenleyen Vakıfbank, uygun faiz oranları ile kredi desteği sağlıyor.

Vakıfbank’ın kamu personellerine özel düzenlediği ihtiyaç kredisi kampanyası faiz oranları yüzde 1,14’ten başlıyor. Faiz oranları bankadan alınan kredi miktarına ve dosya masraflarına göre değişiklik gösteriyor. Dosya masraflarının ödenip ödenmemesini müşterilerinin tercihine bırakan Vakıfbank, bunun doğrultusunda faiz uygulaması gerçekleştiriyor. 90 bin Türk Lirasına kadar kredi veriliyor. Dosya masrafları ödendiğinde 48 ay vadeye kadar olan her ödeme seçeneğinde 10 bin Türk Lirasına kadar kredi alındığında yüzde 1,14 oranında faiz uygulaması gerçekleştirilirken, 10 bin Türk Lirası ile 90 bin Türk Lirası arasında ihtiyaç kredisi alındığında ise yüzde 1,16 oranında faiz uygulaması gerçekleştiriliyor. Dosya masraflarını ödemek istemeyen müşterileri için ise yüzde 1,14 oranında faiz uygulaması gerçekleştirilen banka, bu faiz oranını vadeye ya da kredi tutarına göre değiştirmiyor.

Çeşitli ödeme imkanları ile kamu personeli müşterilerine kolaylıklar sağlayan banka, artan, azalan, değişen, 3 ayda bir ya da 3 ay ertelemeli seçenekler sunuyor.

Söz konusu dosya masrafları tüm müşterilerin aldıkları her kredi tutarı ve tercih ettikleri ödemelerde bir kez tahsil edilip, belli oranda alınmaktadır. Bu ücret alınan kredinin binde beşine tekabül ediyor.

Faiz oranları müşterilerin kredi alıp, krediye otomatik ödeme talimatı vermeleri durumunda geçerli oluyor. Otomatik ödeme talimatı verilmediğinde ise faiz oranlarında artış meydana geliyor. Bu artış yüzde 0,01 oranı olmaktadır. Banka yine gerekli gördüğü durumlarda kredi faiz oranlarında değişiklik yapabiliyor.

Kendinize en uygun ihtiyaç kredisini belirlemek, faiz oranlarına göz atmak için sitemizde bulunan krediler kategorisine göz atabilirsiniz.

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.