Kamu Personellerine Özel Faiz Oranları ile İhtiyaç Kredisi Vakıfbank’tan!

0

Kamu kurum ve kuruluşlarında istihdam eden kadrolu işçiler ile birlikte memurlar özel ihtiyaç kredisi kampanyası düzenleyen Vakıfbank, uygun faiz oranları ile kredi desteği sağlıyor.

Vakıfbank’ın kamu personellerine özel düzenlediği ihtiyaç kredisi kampanyası faiz oranları yüzde 1,14’ten başlıyor. Faiz oranları bankadan alınan kredi miktarına ve dosya masraflarına göre değişiklik gösteriyor. Dosya masraflarının ödenip ödenmemesini müşterilerinin tercihine bırakan Vakıfbank, bunun doğrultusunda faiz uygulaması gerçekleştiriyor. 90 bin Türk Lirasına kadar kredi veriliyor. Dosya masrafları ödendiğinde 48 ay vadeye kadar olan her ödeme seçeneğinde 10 bin Türk Lirasına kadar kredi alındığında yüzde 1,14 oranında faiz uygulaması gerçekleştirilirken, 10 bin Türk Lirası ile 90 bin Türk Lirası arasında ihtiyaç kredisi alındığında ise yüzde 1,16 oranında faiz uygulaması gerçekleştiriliyor. Dosya masraflarını ödemek istemeyen müşterileri için ise yüzde 1,14 oranında faiz uygulaması gerçekleştirilen banka, bu faiz oranını vadeye ya da kredi tutarına göre değiştirmiyor.

İlginizi Çekebilir:  2022 Eylül Ev Kredisi Faiz Oranları

Çeşitli ödeme imkanları ile kamu personeli müşterilerine kolaylıklar sağlayan banka, artan, azalan, değişen, 3 ayda bir ya da 3 ay ertelemeli seçenekler sunuyor.

Söz konusu dosya masrafları tüm müşterilerin aldıkları her kredi tutarı ve tercih ettikleri ödemelerde bir kez tahsil edilip, belli oranda alınmaktadır. Bu ücret alınan kredinin binde beşine tekabül ediyor.

Faiz oranları müşterilerin kredi alıp, krediye otomatik ödeme talimatı vermeleri durumunda geçerli oluyor. Otomatik ödeme talimatı verilmediğinde ise faiz oranlarında artış meydana geliyor. Bu artış yüzde 0,01 oranı olmaktadır. Banka yine gerekli gördüğü durumlarda kredi faiz oranlarında değişiklik yapabiliyor.

Kendinize en uygun ihtiyaç kredisini belirlemek, faiz oranlarına göz atmak için sitemizde bulunan krediler kategorisine göz atabilirsiniz.

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın