Halkbank’tan Kuruluş Yıldönümüne Özel 10.000 TL İhtiyaç Kredisi!

Halkbank’tan Kuruluş Yıldönümüne Özel 10.000 TL İhtiyaç Kredisi!

Halkbank, her kuruluş yıldönümünde düzenlemeyi gelenek haline getirdiği ‘Halk Günü İhtiyaç Kredisi Kampanyası’nı bu yıl da yetmiş dokuzuncu kuruluş yıl dönümü şerefine tekrarlayarak, müşterilerinin nakit ihtiyaçlarınızı uzun vade seçenekleri ve avantajlı faiz oranları ile çözüme kavuşturmalarına yardımcı oluyor.Halkbank, her kuruluş yıldönümünde düzenlemeyi gelenek haline getirdiği ‘Halk Günü İhtiyaç Kredisi Kampanyası’nı bu yıl da yetmiş dokuzuncu kuruluş yıl dönümü şerefine tekrarlayarak, müşterilerinin nakit ihtiyaçlarınızı uzun vade seçenekleri ve avantajlı faiz oranları ile çözüme kavuşturmalarına yardımcı oluyor.

48 aya varan vade seçenekleri eşliğinde rahatlıkla temin edilebilen ihtiyaç kredisi kampanyası için Halkbank, herhangi bir ön kefil talebinde bulunmuyor. Kredi vade süresi boyunca hayat sigortası uygulamasını mecburi tutan Halkbank, aynı zamanda temin edeceğiniz kredi tutarının binde 5’i kadar kredi tahsis ücreti talep ediyor.

Aylık yüzde 1,13’ten başlayan Halkbank ihtiyaç kredisi faiz oranları, masrafsız kredi tercihi gerçekleştirildiğinde ise aylık yüzde 1,18’ten başlayarak tercih edilen vade süresi, talep edilen kredi tutarı ve kredi başvurusu gerçekleştiren kişinin kredi notuna göre farklılık gösteriyor.

Halkbank 10.000 TL İhtiyaç Kredisi Ödeme Planı

10 bin Türk Lirası tutarındaki ihtiyaç kredisini Halkbank’tan temin ederek, ödeme planınız için de 24 ay vade seçeneğini tercih etmeniz halinde uygulanacak aylık faiz oranı yüzde 1,13’e tekabül ederken, ödeme yapacağınız aylık eşit taksit tutarı 490,93 Türk Lirası’na tekabül edecektir. Vade tercihinizi 48 aya uzattığınızda ise aylık faiz oranı sabit kalırken, ödeme yapacağınız aylık eşit taksit tutarınız 284 Türk Lirası’na tekabül edecektir.

Bu ödeme planı eşliğinde kredi ödemelerinizi rahatlıkla gerçekleştirmenize olanak sağlayan Halkbank, kredi başvurusu aşamasında bir kefil talebi sunmuyor. Gerekli görülmesi halinde ise ek kefil ya da teminat isteme hakkı da Halkbank bünyesinde saklı tutuluyor.

Gerekli belgeler ile birlikte size en yakın Halkbank şubesini ziyaret ederek, kredi başvurusunu rahatlıkla temin edebilirsiniz.Halkbank ihtiyaç kredisi kampanyası ihtiyaç kredisi faiz oranları ihtiyaç kredisi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kefilsiz Ev Kredisi Veren Bankalar
Kefilsiz Ev Kredisi Veren Bankalar
Emekliler Konut Kredisi Çekebilir Mi?
Emekliler Konut Kredisi Çekebilir Mi?