Ana SayfaKredilerBelgesiz, Kefilsiz Online 5.000 TL Kredi Denizbank’ta!

Belgesiz, Kefilsiz Online 5.000 TL Kredi Denizbank’ta!

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Denizbank, online olarak gerçekleştireceğiniz kredi başvurularında belge ve kefil talebinde bulunmadan, avantajlı faiz oranları ve 48 aya kadar uzayan ödeme seçenekleri ile ihtiyaç duyduğunuz nakit desteğini temin etmenize olanak sağlıyor.

Denizbank online olarak gerçekleştireceğiniz ihtiyaç kredisi başvurularında herhangi bir belge ve ön kefil talebinde bulunmuyor. Mobil bankacılık uygulaması, internet bankacılığı ve internet sitesi üzerinden online olarak ihtiyaç kredisi başvurusu gerçekleştirmenize olanak sağlayan Denizbank, avantajlı ihtiyaç kredisi faiz oranları ve 48 aya kadar uzayan ihtiyaç kredisi ödeme seçenekleri ile birlikte ihtiyaç duyduğunuz nakit desteğini temin etmenize olanak sağlıyor.

Aynı zamanda size en yakın Denizbank şubesine giderek de kredi başvurusu gerçekleştirmenize olanak sağlayan Denizbank, bu tarzda yapacağınız başvurular için yanınızda gelir durumunuzu gösteren, çalışma durumunuza göre düzenlenen gelir belgenizin, nüfus cüzdanınızın ve ikâmet adresinizi gösteren belgenin bulunmasını talep ediyor.

Denizbank 5 bin Türk Lirası İhtiyaç Kredisi Ödeme Planı

Denizbank’tan online ya da şubeye giderek temin edeceğiniz ihtiyaç kredisi için 48 ay vade seçeneğinde uygulanacak aylık sabit ihtiyaç kredisi faiz oranları yüzde 1,78’e tekabül ederken, ödeme yapacağınız aylık eşit taksit tutarı 167 Türk Lirası 55 Kuruş olup; yıllık kredi maliyet oranınız yüzde 29,26’ya tekabüle etmek ile birlikte toplam geri ödeyeceğiniz miktar 8 bin 42 Türk Lirası’na tekabül edecektir.

Gerekli belgeler ile birlikte size en yakın Denizbank şubesini ziyaret ederek, Denizbank’ın mobil uygulamasını cep telefonunuza indirerek,  Denizbank internet bankacılığına giriş yaparak ya da Denizbank’a ait internet sitesi üzerinden rahatlıkla kefilsiz ihtiyaç kredisi için kredi başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Ticari Kredi Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Ticari kredi, işletmelerin genişleme, ekipman yatırımı, stok finansmanı gibi çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için kullandığı...

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.