Şekerbank, aylık gelir durumunuz ile orantılı bir şekilde temin edebileceğiniz, düşük ihtiyaç kredisi faiz oranına sahip kredi ile birlikte tüm nakit ihtiyaçlarınızı çözüme kavuşturuyor.

Şekerbank düzenlediği ihtiyaç kredisi ürünü ile birlikte ihtiyaç duyduğunuz nakit desteğini temin etmenize olanak sağlıyor. Sağlık masrafları, tadilat masrafları, taşınma masrafları, eğitim masrafları, tatil masrafları, seyahat masrafları, beyaz eşya alışverişi harcamaları, mobilya alışverişi giderleri gibi tüm ihtiyaçlarınız için ihtiyaç kredisi temin etmenize olanak sağlayan Şekerbank, avantajlı ihtiyaç kredisi faiz oranları ile birlikte kredinizi temin etmenize olanak sağlıyor.

Şekerbank, gerçekleştireceğiniz ihtiyaç kredisi başvurusu aşamasında yanınızda mutlaka nüfus cüzdanınızın ya da sürücü belgenizin bulunmasını talep ediyor. Aynı zamanda gelir durumunuzu göstermek adına çalışma durumunuza göre düzenlenmiş gelir belgenizin ve varsa mevduat hesabı cüzdanı, kira kontratı gibi ek gelir belgelerinizin de yanınızda bulunmasını kredi başvurunuzun olumlu sonuçlanması adına önemsiyor.

Gerekli bu belgeler ile birlikte size en yakın Şekerbank şubesini ziyaret ederek ihtiyaç duyduğunuz nakit desteği için kredi başvurusu gerçekleştirebilir, başvurunuzun onaylanması halinde ise kredinizi rahatlıkla temin edebilirsiniz.

Şekerbank’tan 7 bin 500 Türk Lirası İhtiyaç Kredisi İçin Ödeme Planı

Şekerbank’tan 7 bin 500 Türk Lirası tutarında ihtiyaç kredisi temin etmenize ve bu kredi için de 48 ay vade seçeneği ile ödeme planı talep etmeniz halinde uygulanacak aylık sabit ihtiyaç kredisi faiz oranları yüzde 1,61’e tekabül ederken ödeme yapacağınız aylık eşit taksit tutarı da 241 Türk Lirası’na tekabül edecektir.

Sahip olduğunuz kredi notuna göre daha düşük ihtiyaç kredisi faiz oranları ile birlikte kredi temin etmeniz de mümkün!

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın