Ana SayfaBanka İş İlanlarıBurgan Bank Engelli Personel Alımı Yapacak!

Burgan Bank Engelli Personel Alımı Yapacak!

Burgan Bank Engelli Personel Alımı Yapacak! Adaylarda Aranan Şartlar Neler? Son Başvuru Tarihi Ne Zaman? İşte Detaylar...

Yayın tarihi:

Google Haberlere Abone Ol:

Burgan Bank, banka iş ilanları kapsamında yayımladığı yeni bir ilanla engel kadrosu için alım yapacağını duyurdu. Türkiye’de bankacılık sektöründe kaliteli hizmet veren, ortaklarına, çalışanlarına ve müşterilerinin her zaman yanında olan, şube ve ATM ağını sürekli genişleten, kadrolarını büyüten Burgan Bank, engelli personel alımı için detaylı bir ilan yayımladı.

Müşterilerinin hedefledikleri her şeyi kendi merkezlerine koyarak faaliyet gösteren Burgan Bank, engelli kadrosu için banka personel alımları yapacağını duyurdu. Bu doğrultuda yayımlanan ilana göre banka Destek Hizmet Görevlisi alımı yapacak.

Burgan Bank Engelli Personel Alımı Detayları

Burgan Bank, kendi bünyesinde çeşitli pozisyonlarında değerlendirmeye alınacak olan personeller için banka iş ilanları kapsamında yeni bir ilan yayımladı. Söz konusu engelli personel alımı ilanında, başvuru yapan adaylar için birtakım koşullar detaylandırıldı. Adayların engellerini ve engel derecelerini, bankacılık sektöründeki uzmanlık alanlarını, hangi alanda çalışabileceklerini, varsa deneyimlerini ve bunlara ek olarak heyet raporunda yazan iş gücü kayıp yüzdelerini açık ve net bir şekilde banka iş başvurusu CV’lerinde belirtmeleri talep edildi.

  • En az ön lisans mezunu olması,
  • İstanbul‘da ikamet ediyor olması,
  • MS Office programlarını ileri seviyede kullanabiliyor olması,
  • Ekip çalışmasına uyumlu olması,
  • İşkur’da kaydı olup engellilik derecesi yüzde 40 ve üzerinde olması,
  • İletişim becerilerinin gelişmiş olması gerekmektedir.

Burgan Bank’ın İstanbul’daki Genel Müdürlük ve Burgan Finansal Kiralama Genel Müdürlük bölümlerinde istihdamı sağlanacak olan engelli personel alımı için adayların ulaşım problemlerinin kesinlikle olmaması istenmektedir.

Banka Personel Alımları için Son Başvuru Tarihi Ne Zaman?

Engelli personel alımı konusunda insan ilişki ve iletişimi, ekip çalışmalarındaki başarı, uyum banka için çok önemli olup, banka iş ilanındason başvuru tarihi hakkında kesin bir bilgiye yer verilmedi.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

https://www.kariyer.net/is-ilani/burgan-bank-a-s-destek-hizmet-gorevlisi-3204911

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Ticari Kredi Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Ticari kredi, işletmelerin genişleme, ekipman yatırımı, stok finansmanı gibi çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için kullandığı...

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.