Enpara’dan Belgesiz, İmzasız İhtiyaç Kredisi!

0

Türkiye’nin ilk şubesiz bankacılık uygulaması olan Enpara, düzenlediği ihtiyaç kredisi kampanyasında uygun ihtiyaç kredisi faiz oranları eşliğinde ihtiyaç duyduğunuz nakit desteğini temin etmenize olanak sağlıyor.

QNB Finansbank’ın bir iştiraki olarak hizmet veren Enpara.com, düzenlediği ihtiyaç kredisi ürünü ile birlikte ihtiyaç duyduğunuz nakit desteğini avantajlı ihtiyaç kredisi faiz oranları eşliğinde temin etmenize olanak sağlıyor. Enpara, düzenlediği bu ihtiyaç kredisi kampanyası için herhangi bir belge imzalamanızı talep etmeden, sadece internet üzerinden gerçekleştireceğiniz kredi başvurusu ile paranızı hesabınıza aktarmanıza olanak sağlıyor.

Her Enpara müşterisinin online olarak gerçekleştireceği kredi başvurusu sonrasında ihtiyaç duyduğu nakit desteğini çekmesine yardımcı olan Enpara.com, ödemeleri de hesabınıza yeterli bakiye olması halinde otomatik olarak gerçekleştiriyor.

Enpara.com 5.000 TL İhtiyaç Kredisi Ödeme Planı

5 bin Türk Lirası tutarındaki ihtiyaç kredisi başvurunuz için 13 ila 24 ay arasındaki vade seçeneklerine aylık yüzde 1,48 oranında, 25 ila 36 ay arasındaki vade seçeneklerine aylık yüzde 1,43 oranında, 36 ay ile 48 ay arasındaki vade seçeneklerine ise aylık yüzde 1,39 oranında ihtiyaç kredisi faiz oranları uygulaması yapan Enpara, 24 ay vade seçeneği için aylık 257,70 Türk Lirası, 36 ay vade tercihi için 187,33 Türk Lirası, 48 ay vade tercihi için ise aylık 152,19 Türk Lirası tutarında eşit taksitler ile kredi ödemenizi gerçekleştirmenize olanak sağlıyor.

İlginizi Çekebilir:  Güncel İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları! Ekim 2022!

Enpara.com üzerinden müşteri başvurusu gerçekleştirip, internet bankacılığınızı açtırdıktan sonra ihtiyaç duymanız halinde internet ve mobil bankacılık şubeleri üzerinden rahatlıkla kredinizi temin edebilirsiniz.

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın