Vakıf Katılım’dan Tüm İhtiyaçlara Avantajlı Finansman Desteği!

0

Vakıf Katılım Bankası, yaz döneminde duyacağınız tüm nakit ihtiyaçları için avantajlı bir finansman desteği sunuyor.

Katılım bankacılığı prensipleri gereği faizsiz olarak finansman desteği sağlayan Vakıfbank, avantajlı ihtiyaç finansmanı kâr payı oranlar ve 48 aya kadar uzayan vade seçenekleri ile finansmanınızı temin etmenize olanak sağlıyor.

Vakıf Katılım Bankası, düzenlediği ihtiyaç finansmanı ile birlikte sağlık harcamaları, eğitim giderleri, tadilat, taşınma, dekorasyon masrafları, beyaz eşya, mobilya ya da teknolojik cihaz alışverişleri ve borç kapatma, borç transfer etme gibi tüm nakit ihtiyacı gerektiren durumlarınızı çözüme kavuşturmanıza olanak sağlıyor. Avantajlı kâr payı oranları ve 48 aya kadar uzayan vade seçenekleri eşliğinde Vakıf Katılım Bankası tarafından düzenlenen ihtiyaç finansmanı ürününden faydalanabilirsiniz.

Vakıf Katılım Bankası’ndan ihtiyaç kredisi temin etmeniz için yanınıza nüfus cüzdanınızı ya da sürücü belgenizi, çalışma durumunuza göre ve ek gelir durumunuza göre düzenlenen maaş bordrosu, SGK dökümü, maaş hesap cüzdanı, kira kontratı gibi gelir belgelerinizi ve ikamet ettiğiniz adresi gösteren son 3 ay içerisinde adınıza düzenlenmiş elektrik, doğalgaz, telefon ya da su faturalarından bir tanesini alarak size en yakın Vakıf Katılım Bankası’ndan kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Vakıf Katılım Bankası 5 bin Türk Lirası İhtiyaç Finansmanı Ödeme Planı

Vakıf Katılım Bankası’ndan 5 bin Türk Lirası tutarında ihtiyaç finansmanı talep etmeniz ve bu ihtiyaç finansmanınız için de 36 ay vade seçeneği ile ödeme planı oluşturmanız halinde uygulanacak aylık sabit ihtiyaç finansmanı kâr payı oranları yüzde 1,34 olurken, ödeme yapacağınız eşit taksit tutarı da 184 Türk Lirası’na tekabül edecektir.

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın