Ana SayfaBanka İş İlanlarıING Bank Personel Alımları Yapıyor

ING Bank Personel Alımları Yapıyor

Yayın tarihi:

Google Haberlere Abone Ol:

ING Bank, finans departmanında görevlendirmek için en az 2 sene tecrübeli banka personel alımları gerçekleştirecek.

Müşteri sayısı ve ürün hacminin yükseltilmeyi hedefleyerek müşterilerin ziyaretlerini gerçekleştirmek, yapılan müşteri ziyaretlerinin sonucunda aksiyonların alınması, kredili müşterilerin kredi ödemelerinin takiplerinin sağlanması, müşterilerin ihtiyaçlarına yanıt verilmesi çalışmalarının yürütülmesi için KOBİ Bankacılığı Portföy Yetkilisi alımları yapılacak.

Banka iş başvurusunda bulunacak tüm adayların en az üniversite mezunu olması istenmektedir. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olunması da aranan bir diğer kriterdir. Uzman pozisyonunda göreve başlayacak adaylar Giresun’da istihdam edilecekler. Adayların ya Giresun’da ikamet ediyor ya da edebilecek durumda olmaları istenmektedir.

Şube pazarlama alanında en az 2 sene deneyim istenip, Kobi Bankacılık alanında ise yine tecrübe istenmektedir.

Aktif ve etkin olarak satışların gerçekleştirilmesi, satış anında müşterilerin ikna edilebilmesi, insan ilişki ve iletişimlerin iyi olması kriterleri aranıp, ING Bank ayrıca çalışanların kendilerine güvenmesini, iş motivasyonlarının her zaman yüksek olmasını istemektedir.

Ekip çalışmalarına çok önem veren ING Bank, söz konusu banka iş ilanına başvuru yapacak adayların da aynı önemi vermelerini istemektedir. ING Bank tüm çalışanlarının sorumluluk bilincinin yerinde olmasını, iş çözümlerine katkı sağlamalarını, sorunlara her zaman çözüm odaklı yaklaşmalarını, müşteri memnuniyet, müşterilere kaliteli hizmet sunulmasını istemektedir.

Başvurular 2 Eylül’de sona erecektir. Başvuru tarihinden sonra uygun olan adaylarla iletişime geçilecektir.

ING Bnank tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/ing-bank-kobi-bankaciligi-portfoy-yetkilisi-1824728

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
67TakipçilerTakip Et
2,206TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.

Lansman Ne Demek? Lansman Fiyat Avantajlı Mıdır?

Lansman Fransızca kökenlidir. Anlamı, tanıtım, ortaya çıkarma ya da tanıtma olarak bilinmektedir. Karşımıza genel olarak haberlerde ve televizyon reklamlarında çıkan lansmanla, piyasaya yeni çıkan bir ürünün satışa çıkmasında ya da bu ürünün tanıtımının yapılmasında sık sık karşılaşırız.

Fibabanka Lise Mezunu Engelli Memur Alımları Başladı!

Fibabanka tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda en az lise mezunu engelli memur alımları...

Kuveyt Türk 3 Farklı İlde Gişe Yetkilisi Alımı Yapıyor!

Türkiye'de 300'den fazla şubesi olan ve 5000'den fazla da çalışanı olan Kuveyt Türk Katılım Bankası bünyesinde istihdam etmek için Gişe Yetkilisi alımı yapacağını duyurdu.