ING Bank Personel Alımları Yapıyor

0

ING Bank, finans departmanında görevlendirmek için en az 2 sene tecrübeli banka personel alımları gerçekleştirecek.

Müşteri sayısı ve ürün hacminin yükseltilmeyi hedefleyerek müşterilerin ziyaretlerini gerçekleştirmek, yapılan müşteri ziyaretlerinin sonucunda aksiyonların alınması, kredili müşterilerin kredi ödemelerinin takiplerinin sağlanması, müşterilerin ihtiyaçlarına yanıt verilmesi çalışmalarının yürütülmesi için KOBİ Bankacılığı Portföy Yetkilisi alımları yapılacak.

Banka iş başvurusunda bulunacak tüm adayların en az üniversite mezunu olması istenmektedir. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olunması da aranan bir diğer kriterdir. Uzman pozisyonunda göreve başlayacak adaylar Giresun’da istihdam edilecekler. Adayların ya Giresun’da ikamet ediyor ya da edebilecek durumda olmaları istenmektedir.

Şube pazarlama alanında en az 2 sene deneyim istenip, Kobi Bankacılık alanında ise yine tecrübe istenmektedir.

Aktif ve etkin olarak satışların gerçekleştirilmesi, satış anında müşterilerin ikna edilebilmesi, insan ilişki ve iletişimlerin iyi olması kriterleri aranıp, ING Bank ayrıca çalışanların kendilerine güvenmesini, iş motivasyonlarının her zaman yüksek olmasını istemektedir.

Ekip çalışmalarına çok önem veren ING Bank, söz konusu banka iş ilanına başvuru yapacak adayların da aynı önemi vermelerini istemektedir. ING Bank tüm çalışanlarının sorumluluk bilincinin yerinde olmasını, iş çözümlerine katkı sağlamalarını, sorunlara her zaman çözüm odaklı yaklaşmalarını, müşteri memnuniyet, müşterilere kaliteli hizmet sunulmasını istemektedir.

Başvurular 2 Eylül’de sona erecektir. Başvuru tarihinden sonra uygun olan adaylarla iletişime geçilecektir.

ING Bnank tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/ing-bank-kobi-bankaciligi-portfoy-yetkilisi-1824728

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın