Ana SayfaBanka İş İlanlarıKuveyt Türk, Çok Sayıda Part Time Metin Yazarı Alımları Yapacak!

Kuveyt Türk, Çok Sayıda Part Time Metin Yazarı Alımları Yapacak!

Yayın tarihi:

Google Haberlere Abone Ol:

Kuveyt Türk Katılım Bankası, yazılım sektörünün metin yazarlığı alanında ilerleyen dönemler için kariyer hedefleri olan, öğrenmeye ve gelişmeye her zaman açık, her zaman kararlı yapıda olan takım arkadaşları aradıklarının duyurusunu yaptı.

Şube ağlarını her geçen gün artıran, bunun için ise banka personel alımları gerçekleştiren Kuveyt Türk, Araştırma ve Geliştirme, İş Geliştirme, Mühendislik ve Teknoloji departmanlarında istihdam etmek için banka part time öğrenci alımları gerçekleştirecek.

Bankacılık sektöründe çalışmak ve kendini geliştirmek isteyen, Metin Yazarlığı alanında kariyer yapmak isteyen ve bunun için Kuveyt Türk’ün duyurusunu yaptığı istihdam imkanı için başvuru yapacak adayların üniversitelerin ilgili bölümlerde okuyor olmaları istenmektedir. Bu bölümler Fen Edebiyat Fakültesi bölümleri ve Edebiyat bölümüdür. Öğrencilerin aynı zaman 3. ya da 4. sınıf olmaları, devamlılık problemlerinin olmamaları istenmektedir. Part time çalışma imkanı verilip, tüm öğrencilerin MS Office programlarını ileri seviyede kullanabiliyor olmaları, teknoloji, mobil dünya, web ve yazılım alanlarına ilgilerinin olması, sosyal medya, web ve mobil tüm trendleri takip etmeleri istenmektedir.

Metin Yazarlığı iş ilanı için öğrencilerin bu kriterleri sağlamaları istenmektedir.

Alternatif dağıtım kanalları ve kurumsal iletişim uygulama ve platform için mobil, masaüstü, web ve benzeri gibi platformların tüm ekranlarının metin içeriklerinin kontrol edilip, düzenlenmesi, tekrardan yazılması, güncel trendlere uygun hale getirilmesi, Bilgi Teknolojileri bölümü ile teknoloji haberleri ve aktif yeni içeriklerinin takiplerinin sağlanması görevlerini yapacak öğrencilerin aynı zamanda yazmayı sevmeleri, ürün yahut hizmete ilişkin araştırmaların yapılmasında sıkılmamaları, öğrencilerin kendi içeriklerini kendilerinin üretebilmeleri istenmektedir.

Kuveyt Türk Katılım Bankası tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/kuveyt-turk-katilim-bankasi-a-s-metin-yazari-bankada-kampus-1850559?

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Ticari Kredi Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Ticari kredi, işletmelerin genişleme, ekipman yatırımı, stok finansmanı gibi çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için kullandığı...

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.