Ana SayfaBanka İş İlanlarıKuveyt Türk, Çok Sayıda Part Time Metin Yazarı Alımları Yapacak!

Kuveyt Türk, Çok Sayıda Part Time Metin Yazarı Alımları Yapacak!

Yayın tarihi:

Google Haberlere Abone Ol:

Kuveyt Türk Katılım Bankası, yazılım sektörünün metin yazarlığı alanında ilerleyen dönemler için kariyer hedefleri olan, öğrenmeye ve gelişmeye her zaman açık, her zaman kararlı yapıda olan takım arkadaşları aradıklarının duyurusunu yaptı.

Şube ağlarını her geçen gün artıran, bunun için ise banka personel alımları gerçekleştiren Kuveyt Türk, Araştırma ve Geliştirme, İş Geliştirme, Mühendislik ve Teknoloji departmanlarında istihdam etmek için banka part time öğrenci alımları gerçekleştirecek.

Bankacılık sektöründe çalışmak ve kendini geliştirmek isteyen, Metin Yazarlığı alanında kariyer yapmak isteyen ve bunun için Kuveyt Türk’ün duyurusunu yaptığı istihdam imkanı için başvuru yapacak adayların üniversitelerin ilgili bölümlerde okuyor olmaları istenmektedir. Bu bölümler Fen Edebiyat Fakültesi bölümleri ve Edebiyat bölümüdür. Öğrencilerin aynı zaman 3. ya da 4. sınıf olmaları, devamlılık problemlerinin olmamaları istenmektedir. Part time çalışma imkanı verilip, tüm öğrencilerin MS Office programlarını ileri seviyede kullanabiliyor olmaları, teknoloji, mobil dünya, web ve yazılım alanlarına ilgilerinin olması, sosyal medya, web ve mobil tüm trendleri takip etmeleri istenmektedir.

Metin Yazarlığı iş ilanı için öğrencilerin bu kriterleri sağlamaları istenmektedir.

Alternatif dağıtım kanalları ve kurumsal iletişim uygulama ve platform için mobil, masaüstü, web ve benzeri gibi platformların tüm ekranlarının metin içeriklerinin kontrol edilip, düzenlenmesi, tekrardan yazılması, güncel trendlere uygun hale getirilmesi, Bilgi Teknolojileri bölümü ile teknoloji haberleri ve aktif yeni içeriklerinin takiplerinin sağlanması görevlerini yapacak öğrencilerin aynı zamanda yazmayı sevmeleri, ürün yahut hizmete ilişkin araştırmaların yapılmasında sıkılmamaları, öğrencilerin kendi içeriklerini kendilerinin üretebilmeleri istenmektedir.

Kuveyt Türk Katılım Bankası tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/kuveyt-turk-katilim-bankasi-a-s-metin-yazari-bankada-kampus-1850559?

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
67TakipçilerTakip Et
2,212TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.

Lansman Ne Demek? Lansman Fiyat Avantajlı Mıdır?

Lansman Fransızca kökenlidir. Anlamı, tanıtım, ortaya çıkarma ya da tanıtma olarak bilinmektedir. Karşımıza genel olarak haberlerde ve televizyon reklamlarında çıkan lansmanla, piyasaya yeni çıkan bir ürünün satışa çıkmasında ya da bu ürünün tanıtımının yapılmasında sık sık karşılaşırız.

Fibabanka Lise Mezunu Engelli Memur Alımları Başladı!

Fibabanka tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda en az lise mezunu engelli memur alımları...

Kuveyt Türk 3 Farklı İlde Gişe Yetkilisi Alımı Yapıyor!

Türkiye'de 300'den fazla şubesi olan ve 5000'den fazla da çalışanı olan Kuveyt Türk Katılım Bankası bünyesinde istihdam etmek için Gişe Yetkilisi alımı yapacağını duyurdu.