Ana SayfaBanka İş İlanlarıŞekerbank Tecrübeli Müşteri Temsilcileri Aradığını Duyurdu!

Şekerbank Tecrübeli Müşteri Temsilcileri Aradığını Duyurdu!

Yayın tarihi:

Google Haberlere Abone Ol:

Şekerbank İşletme Bankacılığı Müşteri Temsilcisi personel alımı yapacağını açıkladığı duyuruda başvuru yapacak olan adaylarda aranan nitelikleri de ayrıntılı olarak belirtti.

Şekerbank Anadolu Bankacılığı misyonu dahilinde görev almak üzere işe talip olan adayların bankanın dinamik yapısı ile uyumlu olarak çalışmaya istekli olması gerektiğinin ve kariyer hedefleri arasında bankacılık sektörü olmalarının istendiğinin belirtildiği açıklamada Şekerbank müşteri temsilcisi personel alımı ile ilgili diğer detayları da duyurdu.

Banka müşteri temsilcisi eleman alımı için başvuracak olan adayların üniversitelerin 4 yıllık örgün eğitim veren İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’nin bir bölümünden mezun olmasının ya da bu bölümlerden birinde öğrenciliğinin devam ediyor olmasının tercih sebebi olduğunun altı çizilen duyuruda başvuru sahiplerinin taşıması gereken diğer özellikler de açıklandı.

Tecrübeli müşteri temsilcisi personel alımı yapılacak olan duyuruya başvuran adayların en az 3 yıl olmak üzere İşletme Bankacılığı alanında faaliyet göstermiş olması, iletişim konusunda kendine güveniyor olması, takım çalışmalarına uyum gösterebilecek olması, satış konusunda kendine güvenen ve satış yeteneği yüksek olması, esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek olması gerekiyor. Banka iş başvurusu yapacak olan erkek adayların da askerlik görevlerini bitirmiş olmaları gerekiyor.

Banka tecrübeli müşteri temsilcisi personel alımı şeklinde gerçekleştirilecek olan işe alım ile görevine başlayan yeni personeller Şekerbank’ın İşletme Bankacılığı ürünlerinin müşterilere tanıtılması, pazarlanması ve satışının gerçekleştirilmesi, mevcut müşteri kitlesinin daha da artırılması konusunda çalışmalar yapılması, yapılan çalışmalarda aktif olarak yer alınması, bankanın politikasına uygun müşterilerin belirlenerek bu müşterilerin de portföye eklenmesi ile ilgili çalışmalar yapılması gibi görevler alacaklar.

Tecrübeli banka müşteri temsilcisi iş başvuruları Şekerbank tarafından 2 Eylül2017 tarihine kadar kabul edilecek. Banka müşteri temsilcisi alımları ile ilgilenen, duyurunun tüm detaylarını öğrenmek isteyen ve iş başvurusu yapmak isteyen kişiler aşağıdaki bağlantıdan bu bilgilere ulaşabilirler.

http://www.kariyer.net/is-ilani/sekerbank-isletme-bankaciligi-musteri-temsilcisi-soma-1824217

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
67TakipçilerTakip Et
2,211TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.

Lansman Ne Demek? Lansman Fiyat Avantajlı Mıdır?

Lansman Fransızca kökenlidir. Anlamı, tanıtım, ortaya çıkarma ya da tanıtma olarak bilinmektedir. Karşımıza genel olarak haberlerde ve televizyon reklamlarında çıkan lansmanla, piyasaya yeni çıkan bir ürünün satışa çıkmasında ya da bu ürünün tanıtımının yapılmasında sık sık karşılaşırız.

Fibabanka Lise Mezunu Engelli Memur Alımları Başladı!

Fibabanka tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda en az lise mezunu engelli memur alımları...

Kuveyt Türk 3 Farklı İlde Gişe Yetkilisi Alımı Yapıyor!

Türkiye'de 300'den fazla şubesi olan ve 5000'den fazla da çalışanı olan Kuveyt Türk Katılım Bankası bünyesinde istihdam etmek için Gişe Yetkilisi alımı yapacağını duyurdu.