Ana SayfaBanka İş İlanlarıFibabanka Deneyimli Yeni Personeller Arıyor!

Fibabanka Deneyimli Yeni Personeller Arıyor!

Yayın tarihi:

Google Haberlere Abone Ol:

Fibabanka İş Geliştirme ve Ortaklar yönetmeni pozisyonunda açık olduğunu ve bu pozisyon için banka iş başvurusu yapacak olan adayların yerine getirmeleri gereken şartları açıkladı.

Banka personel alımları doğrultusunda yapılan açıklamada Ekonomi, İşletme ve Mühendislik gibi üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren bölümlerinden mezun olan, daha önceden finans ve bankacılık alanların deneyim kazanmış olması tercih edilen, İş Geliştirme ve İş Ortaklıkları alanında en az 7 yıl olmak üzere deneyimli olan, analitik düşünebilen, karar mekanizması gelişmiş, stratejik düşünebilen, ekip halinde çalışma sistemine ayak uydurabilen, insanlarla iletişimde başarılı olan, Microsoft Office uygulamalarına hakim olan, ileri derece İngilizce bilen ve İngilizce olarak yazılı ve sözlü iletişimde başarılı olan adaylar Fibabanka personel alımı iş başvurusu yapabiliyor. Başvuru yapacak erkek adaylarda aranan şart ise askerlik görevleri ile bir ilişiklerinin kalmamış olması şeklinde bildirildi.

Banka tecrübeli personel alımı şeklinde gerçekleştirilecek olan işe alımlarda yeni personeller iş ortaklıkları kanalında verilen satış hedeflerinin gerçekleştirilmesi, yeni dağıtım kanalları sağlanması, potansiyel olabilecek yeni iş ortaklıklarının araştırılması, yeni teknolojilerin takip edilmesi, yeni iş fırsatları hakkında araştırma yapılması, Fibabanka’nın stratejileri dahilinde iş faaliyetlerinin yürütülmesi, banka müşterilerinin ihtiyaçlarının tespiti ve yeni iş modellerini geliştirilmesi, yeni müşterilere yeni iş fırsatları tanınması, mevcut iş ortakları ile yapılan işlerde karlılık ve performans analizlerinin yapılması, geliştirilen iş modelleri ile ilgili operasyon süreçlerinin takibi, projelerdeki adımlarının çalışan gruplar bazında takip edilmesi, şirket içindeki diğer departmanlarla koordineli bir ilişki içinde olunması, iç ve dış müşterilerle ilgli gerekli tüm analizlerin yapılması, şirkette görev alınan tüm süreçlerin hızlı ve çözüm odaklı bir şekilde yönetilmesi gibi görevler üstlenecekler.

En az 7 yıl tecrübeli banka eleman alımı olarak duyurulan bu açıklamaya gelen başvurular Fibabanka tarafından 31 Ağustos 2017 tarihine kadar değerlendirilecek olup, ilgilenen ya da Fibabanka iş başvurusu yapmak isteyen kişiler aşağıdaki linkten faydalanabilirler.

http://www.kariyer.net/is-ilani/fibabanka-a-s-is-gelistirme-ve-ortakliklar-yonetmeni-1822720

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Ticari Kredi Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Ticari kredi, işletmelerin genişleme, ekipman yatırımı, stok finansmanı gibi çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için kullandığı...

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.