Ana SayfaGündemYapı Kredi Dijital Bankacılıkta Ödüle Doymuyor!

Yapı Kredi Dijital Bankacılıkta Ödüle Doymuyor!
Y

-

Yapı ve Kredi Bankası bir yandan Türkiye’nin dijital bankaları arasındaki yerini korurken, bir yandan da bu alanda devrim niteliğinde uygulamaları ile ödüller almaya devam ediyor.

Yapı ve Kredi Bankası’na, Stevie International Business Awards adlı iş dünyasının önemli yarışmalarından biri tarafından ödül verildi. Ödülleri dijital bankacılık alanındaki ana kategorilerde alan Yapı Kredi, bu alanda dünya çapındaki başarısını da kanıtlamış oldu.

Türkiye’nin dijital bankası unvanına sahip olan Yapı Kredi Mobil ile Bankacılık, finansal Servisler, Deneysel – İnovasyon, İşletme – Kurum, kategorilerinde Altın Stieve ödülü aldı. Entegre Mobil Deneyimi kategorisinde Gümüş Stieve alan bankanın web sitesi de finansal Servisler ve Bankacılık kategorilerinden ödüle hak kazandı.

Geçtiğimiz 9 ay içinde Yapı ve Kredi Bankası tarafından sunulan önemli teknolojiler ile ilgili Banka’nın Genel Müdür Yardımcısı Yakup Doğan açıklama yaptı. Yakup Doğan açıklamasında Yapı Kredi olarak dijital bankacılık alanındaki önceliklerinin insan odaklı teknolojiler üretmek olduğunu, müşterilerinin bankacılık ile ilgili işlemlerini zaman ve mekana bağlı olmaksızın kolayca yapabilmeleri için imkanlar yaratma amacında olduklarını, bu anlayışla ilerleyerek epey bir zamandır dijital bankacılık alanında yeni teknolojiler üreterek yol aldıklarını, bu yolla bankacılığın geleceğini yapılandıracaklarını söyledi.

Yakup Doğan, kullanıcıların göz ve damar bilgilerinin sisteme kaydedilmesinden yola çıkılan Göz – ID uygulaması, ATM’lerde temas olmadan sadece QR kodu ile para çekmeyi sağlayan MobilNakit uygulaması ve akıllı cihazlarda mesajlaşamadan daha hızlı para transferi imkanı sağlayan Bankacı Klavye uygulaması gibi projelerle dijital bankacılık alanında liderlik ettiklerini, Yapı Kredi’nin Türkiye’de ilklerin bankası olarak yoluna devam edeceğini de sözlerine ekledi. 

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,360TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol