Ana SayfaKredilerBank Pozitif Dosya Masrafsız İhtiyaç Kredisi!

Bank Pozitif Dosya Masrafsız İhtiyaç Kredisi!

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Bank Pozitif dosya masrafsız ihtiyaç kredisi ile müşterilerine en az 3.000 lira, en fazla 50.000 lira tutarında nakit imkanı sağlıyor.

Dosya masrafsız ihtiyaç kredisi olarak dikkat çeken Bank Pozitif’in sağladığı bu krediden yararlanmak isteyenlerin banka şubelerine gitmesine de gerek kalmıyor. Online kredi başvurusu yapan kişilerin başvuruları onaylandığı takdirde müşteri temsilcileri tarafından kendilerine geri dönüş sağlanarak gerekli evrakların neler olduğu bildiriliyor. Müşteri ziyareti yaprak kredi kullanacak kişinin bulunduğu yere gelen Bank Pozitif müşteri temsilcileri kredi ile ilgili imzalanması gereken evrakları imzalatıyorlar.

Bank Pozitif uygun faizli ihtiyaç kredisi kullanacak kişilerin İstanbul, İzmir, Ankara, Adana, Afyonkarahisar, bursa, Antalya, Denizli, Kahramanmaraş, Gaziantep, Eskişehir, Kayseri,Konya, Kocaeli, Mersin, Manisa, Samsun, Sakarya, Trabzon illerinde ikamet ediyor olması gerektiği banka tarafından bildirildi.

Bu ihtiyaç kredisine başvuru yapan kişilerden dosya masrafı ve komisyon ücreti alınmamakla beraber, Bank Pozitif kredi faiz oranları kişinin durumuna ve kredi tutarına göre değişkenlik gösterebilmektedir.

İhtiyaç kredisi için gerekli evraklar ise nüfus cüzdanı, kredi sahibinin adına düzenlenmiş elektrik, su, doğalgaz faturalarından biri, son 3 ay içinde alınmış ikametgah belgesidir. İkametgah belgesi ve fatura gerekli görüldüğü takdirde istenmektedir. Bu ihtiyaç kredisi için bankanın tanıdığı en yüksek vade süresi 48 aydır.

Düşük faizli ihtiyaç kredileri içinde yer alan Bank Pozitif dosya masrafsız kredi başvurusu yaparak 5.000 lira tutarında kredi kullanmak isteyen bir kişinin 12 ay vade seçeneğini tercih ettiği düşünülürse bu kişiye uygulanacak aylık faiz oranı asgari olarak yüzde 1.49’dur. kredi aylık taksitleri 466.66 lira olup, kredi bitiminde ödenen toplam tutar 5.599,92 liradır. Krediye uygulanan yıllık maliyet oranı da yüzde 21.46 olarak hesaplanır. 

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
67TakipçilerTakip Et
2,212TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.

Lansman Ne Demek? Lansman Fiyat Avantajlı Mıdır?

Lansman Fransızca kökenlidir. Anlamı, tanıtım, ortaya çıkarma ya da tanıtma olarak bilinmektedir. Karşımıza genel olarak haberlerde ve televizyon reklamlarında çıkan lansmanla, piyasaya yeni çıkan bir ürünün satışa çıkmasında ya da bu ürünün tanıtımının yapılmasında sık sık karşılaşırız.

Fibabanka Lise Mezunu Engelli Memur Alımları Başladı!

Fibabanka tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda en az lise mezunu engelli memur alımları...

Kuveyt Türk 3 Farklı İlde Gişe Yetkilisi Alımı Yapıyor!

Türkiye'de 300'den fazla şubesi olan ve 5000'den fazla da çalışanı olan Kuveyt Türk Katılım Bankası bünyesinde istihdam etmek için Gişe Yetkilisi alımı yapacağını duyurdu.