Bank Pozitif dosya masrafsız ihtiyaç kredisi ile müşterilerine en az 3.000 lira, en fazla 50.000 lira tutarında nakit imkanı sağlıyor.

Dosya masrafsız ihtiyaç kredisi olarak dikkat çeken Bank Pozitif’in sağladığı bu krediden yararlanmak isteyenlerin banka şubelerine gitmesine de gerek kalmıyor. Online kredi başvurusu yapan kişilerin başvuruları onaylandığı takdirde müşteri temsilcileri tarafından kendilerine geri dönüş sağlanarak gerekli evrakların neler olduğu bildiriliyor. Müşteri ziyareti yaprak kredi kullanacak kişinin bulunduğu yere gelen Bank Pozitif müşteri temsilcileri kredi ile ilgili imzalanması gereken evrakları imzalatıyorlar.

Bank Pozitif uygun faizli ihtiyaç kredisi kullanacak kişilerin İstanbul, İzmir, Ankara, Adana, Afyonkarahisar, bursa, Antalya, Denizli, Kahramanmaraş, Gaziantep, Eskişehir, Kayseri,Konya, Kocaeli, Mersin, Manisa, Samsun, Sakarya, Trabzon illerinde ikamet ediyor olması gerektiği banka tarafından bildirildi.

Bu ihtiyaç kredisine başvuru yapan kişilerden dosya masrafı ve komisyon ücreti alınmamakla beraber, Bank Pozitif kredi faiz oranları kişinin durumuna ve kredi tutarına göre değişkenlik gösterebilmektedir.

İhtiyaç kredisi için gerekli evraklar ise nüfus cüzdanı, kredi sahibinin adına düzenlenmiş elektrik, su, doğalgaz faturalarından biri, son 3 ay içinde alınmış ikametgah belgesidir. İkametgah belgesi ve fatura gerekli görüldüğü takdirde istenmektedir. Bu ihtiyaç kredisi için bankanın tanıdığı en yüksek vade süresi 48 aydır.

Düşük faizli ihtiyaç kredileri içinde yer alan Bank Pozitif dosya masrafsız kredi başvurusu yaparak 5.000 lira tutarında kredi kullanmak isteyen bir kişinin 12 ay vade seçeneğini tercih ettiği düşünülürse bu kişiye uygulanacak aylık faiz oranı asgari olarak yüzde 1.49’dur. kredi aylık taksitleri 466.66 lira olup, kredi bitiminde ödenen toplam tutar 5.599,92 liradır. Krediye uygulanan yıllık maliyet oranı da yüzde 21.46 olarak hesaplanır. 

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın