Ana SayfaSigorta İş İlanlariSigortam.net Telefonda Satış Yapacak Personeller Arıyor!

Sigortam.net Telefonda Satış Yapacak Personeller Arıyor!

Yayın tarihi:

Google Haberlere Abone Ol:

İlab Holding Türkiye’de yaptığı internet yatırımlarıyla adından söz ettiren bir şirket olarak bilinmekle birlikte,Sigortam.net de bu şirketin iştiraklerinden biridir. iLab Holding’in ses getiren yatırımları arasında Kariyer.net, Emlakjet., Arabam.com gibi internet projeleri bulunmaktadır. Sigorta sektörünün öncü şirketleri arasına girmeyi başaran Sigortam.net personel alımları ile ilgili yaptığı duyuruda üniversite mezunu satış danışmanları arayışının olduğunu açıkladı.

Sigortam.net satış danışmanı iş başvurusu yapmak isteyen kişilerde şirket tarafından aranan özellik ve nitelikler de ayrıntılı olarak bildirildi. Buna göre üniversite mezunlarının başvuru yapmasının tercih edildiği belirtilirken, tecrübesi sigorta satış personeli alımı yapılacağı da belirtildi.

Sigorta satışı iş başvurusu yapmak isteyen adaylar üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olabildikleri gibi öğrencilik halleri devam eden kişiler de Sigortam.net satış elemanı iş başvurusu yapabiliyorlar. Erkek adayların askerlik hizmetlerini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecil ettirmiş olmaları gerekiyor.

Adayların ayrıca verilen hedefler doğrultusunda Sigortam.net ürün ve hizmetlerinin satışını telefonda yapmaya istekli, 08:00 – 01:00 saatleri arasında vardiyalı sistemde çalışmayı kabul edebilecek olan, Microsoft Office uygulamalarına hakim, telefonda satış yapmak ve ikna kabiliyetlerine güvenen kişiler olması isteniyor.

Sigortam.net telefonda satış elemanı olarak işe alımları gerçekleşen kişiler yeni görevlerine başladıktan sonra şirket müşterilerine ve brokerlığı yapılan diğer sigorta şirketlerine uygulama ve ürünlerini tanıtımını eksiksiz bir şekilde yaparak en uygun seçenekte karar vermelerini sağlamak, internet sitesinden ürün karşılaştırması yapan kişilere teklifler hazırlamak, telefon aracılığıyla trafik sigortaları ved kasko satışı gerçekleştirmek, kişisel be ekip olarak verilen satış hedeflerini tutturmak için çaba göstermek gibi sorumluluklar alacaklar.

Sigortam.net tecrübesiz satış personeli alımı olarak da değerlendirilecek olan bu duyuru ile ilgili başvurular şirketin ilgili departmanı tarafından 5 Ekim 2017 tarihine kadar kabul edilecek. Yeni personeller şirket bünyesinde sürekli ve tam zamanlı olarak görev alacak olup vardyalı sistemde çalışanlara servis imkanı sağlanmaktadır.

Sigorta satışı iş başvurusu duyurusunun tüm detaylarını öğrenmek ve başvuru yapmak için aşağıdaki link paylaşılmıştır.

http://www.kariyer.net/is-ilani/sigortam-net-sigorta-danismani-1847369

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
67TakipçilerTakip Et
2,216TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.

Lansman Ne Demek? Lansman Fiyat Avantajlı Mıdır?

Lansman Fransızca kökenlidir. Anlamı, tanıtım, ortaya çıkarma ya da tanıtma olarak bilinmektedir. Karşımıza genel olarak haberlerde ve televizyon reklamlarında çıkan lansmanla, piyasaya yeni çıkan bir ürünün satışa çıkmasında ya da bu ürünün tanıtımının yapılmasında sık sık karşılaşırız.

Fibabanka Lise Mezunu Engelli Memur Alımları Başladı!

Fibabanka tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda en az lise mezunu engelli memur alımları...

Kuveyt Türk 3 Farklı İlde Gişe Yetkilisi Alımı Yapıyor!

Türkiye'de 300'den fazla şubesi olan ve 5000'den fazla da çalışanı olan Kuveyt Türk Katılım Bankası bünyesinde istihdam etmek için Gişe Yetkilisi alımı yapacağını duyurdu.