Ana SayfaSigorta İş İlanlariSigortam.net Telefonda Satış Yapacak Personeller Arıyor!

Sigortam.net Telefonda Satış Yapacak Personeller Arıyor!
S

-

İlab Holding Türkiye’de yaptığı internet yatırımlarıyla adından söz ettiren bir şirket olarak bilinmekle birlikte,Sigortam.net de bu şirketin iştiraklerinden biridir. iLab Holding’in ses getiren yatırımları arasında Kariyer.net, Emlakjet., Arabam.com gibi internet projeleri bulunmaktadır. Sigorta sektörünün öncü şirketleri arasına girmeyi başaran Sigortam.net personel alımları ile ilgili yaptığı duyuruda üniversite mezunu satış danışmanları arayışının olduğunu açıkladı.

Sigortam.net satış danışmanı iş başvurusu yapmak isteyen kişilerde şirket tarafından aranan özellik ve nitelikler de ayrıntılı olarak bildirildi. Buna göre üniversite mezunlarının başvuru yapmasının tercih edildiği belirtilirken, tecrübesi sigorta satış personeli alımı yapılacağı da belirtildi.

Sigorta satışı iş başvurusu yapmak isteyen adaylar üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olabildikleri gibi öğrencilik halleri devam eden kişiler de Sigortam.net satış elemanı iş başvurusu yapabiliyorlar. Erkek adayların askerlik hizmetlerini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecil ettirmiş olmaları gerekiyor.

Adayların ayrıca verilen hedefler doğrultusunda Sigortam.net ürün ve hizmetlerinin satışını telefonda yapmaya istekli, 08:00 – 01:00 saatleri arasında vardiyalı sistemde çalışmayı kabul edebilecek olan, Microsoft Office uygulamalarına hakim, telefonda satış yapmak ve ikna kabiliyetlerine güvenen kişiler olması isteniyor.

Sigortam.net telefonda satış elemanı olarak işe alımları gerçekleşen kişiler yeni görevlerine başladıktan sonra şirket müşterilerine ve brokerlığı yapılan diğer sigorta şirketlerine uygulama ve ürünlerini tanıtımını eksiksiz bir şekilde yaparak en uygun seçenekte karar vermelerini sağlamak, internet sitesinden ürün karşılaştırması yapan kişilere teklifler hazırlamak, telefon aracılığıyla trafik sigortaları ved kasko satışı gerçekleştirmek, kişisel be ekip olarak verilen satış hedeflerini tutturmak için çaba göstermek gibi sorumluluklar alacaklar.

Sigortam.net tecrübesiz satış personeli alımı olarak da değerlendirilecek olan bu duyuru ile ilgili başvurular şirketin ilgili departmanı tarafından 5 Ekim 2017 tarihine kadar kabul edilecek. Yeni personeller şirket bünyesinde sürekli ve tam zamanlı olarak görev alacak olup vardyalı sistemde çalışanlara servis imkanı sağlanmaktadır.

Sigorta satışı iş başvurusu duyurusunun tüm detaylarını öğrenmek ve başvuru yapmak için aşağıdaki link paylaşılmıştır.

http://www.kariyer.net/is-ilani/sigortam-net-sigorta-danismani-1847369

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,385TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol