Ana SayfaBanka İş İlanlarıFibabanka Yeni Mezun Pazarlama Personelleri Arıyor!

Fibabanka Yeni Mezun Pazarlama Personelleri Arıyor!

Yayın tarihi:

Google Haberlere Abone Ol:

Fibabanka personel alımları ile ilgili yapılan duyuruda Finansal hizmetler Yönetici Adayı pozisyonu için yeni eleman alımı yapılacağı, bu kişilerin bireysel bankacılık ve KOBİ bankacılığı birimlerinde görevlendirileceği açıklandı.

Fibabbanka üniversitelerden yeni mezun olmuş adaylara iş imkanı tanımaya devam ediyor. Bankanın bu programının amacı gençlerin ilgi alanları çerçevesinde bilgi ve becerilerini kullanabilecekleri pozisyonlarda istihdam edilmesi olarak bildirildi.

Banka yeni mezun personel alımı iş başvurusu yapacak olan adayların üniversitelerin 4 yıllık örgün eğitim veren lisans bölümlerinden mezun olmaları isteniyor. Adayların 1992 yılından sonra doğmuş olmaları şartının da arandığı Fibabanka yeni mezun personel alımı duyurusunda kişilerde aranan diğer özellikler arasında kariyer planları arasında bankacılık sektöründe satış ve pazarlama alanında ilerlemek olan, ekip çalışmasına yatkın ve uyum sağlayabilecek olan, iletişim becerileri güçlü, sorun çözme yeteneği gelişmiş, müşteri memnuniyeti odaklı çalışan, ikna kabiliyeti kuvvetli olmaları gerektiği de yer alıyor.

Fibabanka iş başvuruları kapsamında yapılan duyuru ile işe alımı gerçekleştirilen kişilerin bankanın KOBİ bankacılığı departmanında müşterilere banka ürünlerinin tanıtımı, satışı ve pazarlamasının yapılması, kredili müşterilerin risk takibinin yapılması, müşteri ziyaretleri gerçekleştirilerek müşteri portföyünün artırılması, müşterilerin ihtiyaçları baz alınarak doğru şekilde yönlendirilmesi gibi görevler alacaklar.

Fibabanka Bireysel bankacılık departmanında işe başlayacak olan yeni personeller ise bireysel müşteri segmentinde yer alan müşterilere banka ürünlerinin tanıtım, satış ve pazarlamasının sağlanması, kredili müşterilerin risk takibi, müşteri ziyaretleri ile portföyün artıroması gibi görevler alacaklar.

Fibabanka yeni mezun eleman alımı ile ilgili başvurular 20 ekim 2017 tarihine kadar sürecek olup, banka bünyesinde işe başlayan yeni personeller sürekli ve tam zamanlı olarak uzman yardımcısı pozisyonunda satış ve pazarlama departmanında çalışacaklar.

Fibabanka pazarlama personeli iş başvurusu ile ilgilenen kişilerin hangi illerden başvuru yapmasının istendiği duyuruda bildirildi. Bu duyuru ile ilgili tüm detaylara ulaşmak ve başvuru yapmak için aşağıdaki linkten yardım alınabilir.

http://www.kariyer.net/is-ilani/fibabanka-a-s-finansal-hizmetler-yonetici-adayi-bireysel-kobi-1856382

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.