Ana SayfaKredilerICBC Turkey Düşük Faizli Teminatsız Konut Kredisi!

ICBC Turkey Düşük Faizli Teminatsız Konut Kredisi!
I

-

Türkiye’de bankacılık sektöründe faaliyet göstermeye başlayan ICBC Turkey düşük faizli konut kredisi kampanyası ile dikkat çekiyor.

3 ay ile 120 ay arasında vade seçeneği sunan ICBC Turkey konut kredisi başvurusu online yapılabildiği gibi, banka şubelerine giderek de yapılabiliyor. Kredi tutarı banka tarafından en az 5.000 lira olarak belirlenen bu kredide satın alınacak evin değerinin yüzde 80’ine kadar kredi karşılama oranı bulunuyor.

Bankaların düşük faizli konut kredileri arasında yer alan bu kredi kampanyasında yararlananlar ICBC Turkey’in yüzde 0.95 oranındaki aylık faizi ile kredilerini kullanıyorlar. Kredi kullanımında başlangıçta tek seferlik olmak üzere yüzde 0.5 oranında kredi tahsis ücreti, en az 450 lira en fazla 1.000 lira olmak üzere ekspertiz ücreti, en az 188.8 lira, en fazla 800 lira olmak üzere taşınmaz rehin ücreti de tahsil ediliyor.

ICBC uygun faizli konut kredisi ile satın almak istediği belirleyerek bankaya konut kredisi  başvurusu yapan kişilerden teminat istenmiyor. Satın alınan konuta sigorta sorunluluğunun da bulunduğu bu kredide sigorta ücretleri evin durumuna, kredi sahibinin durumuna göre değişiyor.

3 ay ile 120 ay arasında değişen vade seçenekleri ile kullanılabilen ICBC teminatsız konut kredisinin atlık faiz oranı ise yüzde 0.95 olarak dikkat çekiyor.

En uygun banka konut kredisi arayışında olanların beklentisini karşılayan ICBC Turkey konut kredisi ile 50.000 lira kredi kullanan ve 120 ay ödeme seçeneğini tercih eden bir müşterinin aylık taksitleri bu faiz oranı ile hesaplandığında 700 lira oluyor. Toplam faiz tutarı 34.014,36 lira, kredi bitiminde ödenen toplam tutar 84.903,16 lira olurken kredinin diğer masrafları da 888.80 lira olarak hesaplanıyor. 

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,386TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol