Ana SayfaGündemGaranti Bankası Çağrı Merkezi İstihdamı 10 Kat Artırdı!

Garanti Bankası Çağrı Merkezi İstihdamı 10 Kat Artırdı!

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Garanti Bankası 9 yıl önce Sivas’ta çağrı merkezi açmış ve 60 kişi ile bu işe başlamıştı. Banka’nın yeni hizmet binasında bugün itibariyle 600 kişi çalışıyor.

Garanti Bankası’nın Sivas’taki yeni hizmet binasının açılış töreni bugün yapıldı. Cumhuriyet Üniversitesi’nin yerleşkesinde bulunan yeni hizmet binasının açılışına katılan Sivas Valisi Davut Gül, 9 yıl önce 60 kişilik bir çalışan grubuyla başlayan çalışmanın bugün 600 kişiyi istihdam ettiğini söyledi.

Davut Gül, Garanti Bankası’nın çağrı merkezinin Sivas geneline en çok iş imkanı sağlayan 10 iş yerinden biri olduğunu, 9 yıl önce Sivas’a inanan ve güvenen Garanti Bankası’nın o dönem yöneticilerine ve şu andaki yöneticilerine teşekkür ettiğini, Sivas’ın güvenilir bir şehir olduğunu, güvenilir olmasa Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün bu şehirde 108 gün kalmayacağını, Sivas halkının da güvenilir ve yatırımlara açık olduğunu söyledi.

Garanti Bankası çağrı merkezinin açılış törenine Banka’nın Genel Müdürü Fuat Erbil de katıldı. Erbil yaptığı konuşmada Garanti Bankası olarak büyümeyi sürdürdüklerini, Sivas’taki çağrı merkezinin temelinin 9 yıl önce atıldığını,6 personelle işe başlandığını, bugün açılan yeni hizmet binasında 600 kişinin istihdam edileceğini, bankacılık sektörünün genelinde olduğu gibi Garanti Bankası olarak da gençlerin istihdam edilmesine önem verdiklerini, çağrı merkezinde çalışan personellerin yaş ortalamasının 26’nın altında olduğunu, bundan mutluluk duyduklarını, ayrıca çalışanların yüzde 70’inin kadınlardan oluştuğunu, bu yüzden de gururlu olduklarını, çağrı merkezinin kapalı alan kapasitesinin 6 bin metrekare olduğunu, çalışma ofisleri ile birlikte spor salonu, kütüphane ve hobi odalarının da bulunduğunu, Garanti Bankası çağrı merkezini Türkiye’nin dört bir yanından gelen çağrıların 3’te 2’sinin Sivas’tan karşılandığını söyledi. 

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Ticari Kredi Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Ticari kredi, işletmelerin genişleme, ekipman yatırımı, stok finansmanı gibi çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için kullandığı...

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.