Krediler Ziraat Bankası 20.000 TL Masrafsız Kredi!

Ziraat Bankası 20.000 TL Masrafsız Kredi!

Son Güncelleme:

Bankaların kredi kampanyaları dahilinde olan Ziraat Bankası 20.000 lira masrafsız kredi ile ihtiyaç sahipleri bu krediden faydalandırılırken, kredi masrafı alınmıyor.

Ziraat Bankası online kredi başvurusu yapılarak ön onaya sunulan bu krediye aynı zamanda en yakın banka şubesine giderek de başvuru yapılabilir. Ziraat Bankası Bireysel Müşteri Temsilcileri kredi talebinde bulunan müşterileri kredinin tüm detayları hakkında bilgilendirmekte ve kredi kullanım işlemlerini en kısa sürede tamamlayarak paralarının hesaplarına geçmesini sağlamaktadır.

Masrafsız ihtiyaç kredisi başvurusu yapan kişilere uygulanacak kredi faiz oranlarında değişiklik yapmak hakkını saklı tutar. Bu oranlar kredi sahibinin bankalardaki durumu, yaşı cinsiyeti, talep edilen kredinin toplam tutarı ve tercih edilen vade seçeneğine göre değişebilir.

Online tüketici kredisi başvurusu yaparak Ziraat Bankası’nın masrafsız kredisi ile 20.000 lira kredi kullanmak isteyen müşterilere uygulanan aylık faiz oranı yüzde 1.26 olarak bildirilmiştir. Aynı kişi kullanacağı 20.000 liralık krediyi 48 ayda ödemeyi seçtiği durumda aylık taksitleri 589.01 olur. En uygun faizli ihtiyaç kredileri arasında yer alan bu kredinin bu tutar ve vade seçeneğindeki yıllık maliyet oranı yüzde 19.7316 olurken, kredi bitiminde kredi sahibinin ödemiş olduğu toplam tutar ise 28.272,48 lira olarak hesaplanabilir.

Masrafsız bireysel kredi başvurusu yapmak isteyenler Ziraat Bankası tarafından kredi başvuruları onaylandığı takdirde dosya masrafı ödemezler. Ziraat Bankası 20.000 lira masrafsız krediye ve diğer vade ve tutarlardaki bankanın masrafsız kredisine uygulanan aylık faiz oranı yüzde 1.26 olarak belirlenmiştir. Ziraat Bankası’nın resmi internet sitesinden kredi başvurusu yapılabildiği gibi istenen tutar ve vade belirtilerek kredinin faiz oranları, aylık taksit tutarları ve yılık maliyet oranları öğrenilebilir. 

CEVAP VER

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

51,148BeğenenlerBeğen
7,202TakipçilerTakip Et
14TakipçilerTakip Et
2,492TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler