Yapı Kredi Bankası Uygun Faizli Taşıt Kredisi!

0

Yapı ve Kredi Bankası uygun faizli taşıt kredisi imkanı ile araç sahibi olmak isteyenlere yönelik kefil istenmeyen kredi seçeneği sunuyor.

Bankaların uygun faizli taşıt kredileri içinde yerini alan Yapı Kredi Bankası’nın bu kredi kampanyası ile araç satın almak isteyenlerden kefil istenmiyor. Satın alınacak olan aracın kredi bitimine kadar banka tarafından ipotek altına alındığı bu kredi seçeneğinde kredi kullanımında başlangıçta tek sefer olmak üzere toplam tutar üzerinden yüzde 0.5 oranında kredi tahsis ücreti ve yüzde 5 oranında BSMV tahsil edilir.

Yapı Kredi Bankası taşıt kredisi için tüm masraflar hesaplanır ve vergiler, kredi açılış ücreti de dahil olmak üzere tek seferlik alınır. Taşıt kredilerinde zorunlu olan kasko, bu uygun faizli taşıt kredisi için de geçerlidir. Kredinin yıllık ve aylık maliyet hesaplamalarında taksit tutarlarına fon ve vergi için alınacak ücretler dahil edilir.

Online taşıt kredisi başvurusu yapmak isteyen kişiler Yapı Kredi Bankası tarafından ön değerlendirmeye tabi tutulup onay aldıktan sonra, en yakın banka şubesinden kredilerini kullanabilirler. Yapı Kredi en uygun taşıt kredisi için uygulanan aylık faiz oranı yüzde 1.27 olmakla birlikte, kredinin satın alınacak aracın toplam tutarı üzerinden karşılama oranı yüzde 70’tir.

Yapı Kredi Bankası online kredi başvurusu yapıp, kredisi onaylanan bir müşteri 50.000 lira tutarında kredi kullanarak 48 ayda ödemeyi tercih ettiği durumda aylık yüzde 1.27 faiz oranı ile 1.476 lira taksit öder. Kredi bitiminde aynı kişinin ödeyeceği toplam tutar 71.111,69 lira olurken, toplam ödenen faiz 20.861,69 lira, krediye uygulanan toplam masraflar da 250 lira olarak hesaplanır. 

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın