Ana SayfaKredilerHalkbank’tan Çalışanlara Özel 50.000 Lira İhtiyaç Kredisi!

Halkbank’tan Çalışanlara Özel 50.000 Lira İhtiyaç Kredisi!

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Halkbank kamu çalışanlarına ve özel sektör çalışanlarına özel 50.000 lira ihtiyaç kredisi ile düşük faiz oranları sunuyor.

Halkbank ihtiyaç kredileri arasında olan çalışanlara özel bu kampanyadan belgelenebilir geliri olan kamu ve özel sektör çalışanları faydalanabiliyor. Bankaların avantajlı ihtiyaç kredileri arasında olan bu kredi seçeneği ile en az 500 lira, en fazla 50.000 lira kredi kullanılabiliyor. Halkbank’ın ihtiyaç sahibi çalışanlara bu kredi ile sunduğu vade seçeneği de en az 3 ay, en fazla 48 ay olarak dikkat çekiyor.

Banka şubelerine giderek kredi başvurusu yapmak isteyenlere Halkbank şubelerindeki bireysel müşteri temsilcileri yardımcı olabildiği gibi, bankaya gitmeye gerek kalmadan online ihtiyaç kredisi başvurusu şeklinde başvuru yapılarak da bu krediden yararlanılabiliyor.

En uygun faizli ihtiyaç kredisi arayışında olan kamu ve özel sektör çalışanlarının müracaat edebildiği bu kredi teminatsız ihtiyaç kredileri arasında yer alıyor. Kredi kullanımı sırasında sigorta şart olmakla birlikte özel sektör ve kamu çalışanlarından kredi masrafı alınmıyor.

Halkbank en uygun kredi olarak dikkat çeken bu krediyi kullananlara uygulanan aylık faiz oranı da yüzde 1.13 olarak belirlenmiş. Çalışanlara özel ihtiyaç kredisi başvurusu yaparak en üst limit olan 50.000 lira tutarında ve 36 ay geri ödeme şartıyla kredi almak istediğini bildiren bir müşteri durumu uygun olduğu ve kredisini kullandığı takdirde aylık taksit tutarları 1.765 lira oluyor. Krediye uygulanan aylık faiz oranı yüzde 1.13, kredinin toplam faiz tutarı KKDF ve BSMV de dahil olmak üzere 13.524,64 lira olarak hesaplanıyor. Bu müşterinin kredi bitiminde ödemiş olduğu toplam tutar ise 63.524,64 lira ediyor. 

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
67TakipçilerTakip Et
2,212TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.

Lansman Ne Demek? Lansman Fiyat Avantajlı Mıdır?

Lansman Fransızca kökenlidir. Anlamı, tanıtım, ortaya çıkarma ya da tanıtma olarak bilinmektedir. Karşımıza genel olarak haberlerde ve televizyon reklamlarında çıkan lansmanla, piyasaya yeni çıkan bir ürünün satışa çıkmasında ya da bu ürünün tanıtımının yapılmasında sık sık karşılaşırız.

Fibabanka Lise Mezunu Engelli Memur Alımları Başladı!

Fibabanka tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda en az lise mezunu engelli memur alımları...

Kuveyt Türk 3 Farklı İlde Gişe Yetkilisi Alımı Yapıyor!

Türkiye'de 300'den fazla şubesi olan ve 5000'den fazla da çalışanı olan Kuveyt Türk Katılım Bankası bünyesinde istihdam etmek için Gişe Yetkilisi alımı yapacağını duyurdu.