Garanti Bankası’ndan Okula Dönüş Kampanyası!

0

Garanti Bankası Bonus Kart sahiplerine okul alışverişlerinde 60 lira bonus kazandırıyor. Ayrıca Miles & Smiles kredi kartı sahiplerine de 2.000 uçuş mili kazanıyorlar.

Garanti Bankası Okula Dönüş Kampanyası

Okulların açılma heyecanının eylül ayında başlayacak olması sebebiyle Garanti Ödeme Sistemleri de kredi kartı kullanan müşterileri için çok özel fırsatlar içeren kampanyalar sunuyor. Eylül ayının sonuna kadar Garanti Bankası kredi kartları ile harcama yapanlar ekstra uçuş mili ve bol miktarda bonus kazanma şansını elde ediyorlar.

60 Lira Bonus Kazanma İmkanı

Garanti Bankası Okula Dönüş Kampanyası dahilinde Bonus kart sahipleri Bonus’a üye işletmelerden yapacakları eğitim, kırtasiye, giyim ve market gibi alışverişlerinde 25 Eylül 2917 tarihine kadar 10 lira ve üzerindeki alışverişler için yaptıkları ilk 2 harcamada 5’er lira, 3. ve 4. alışverişlerde 10’ar lira, 5. ve 6. alışverişlerde 15’er lira olmak üzere toplam olarak 60 lira kazanıyorlar. Garanti Bankası Bonus Kart sahipleri kampanyadan faydalanabilmek için ilk harcamalarını yapmadan önce SMS göndermek ya da BonusFlaş uygulamasından kampanyaya katılmak durumundalar.

2.000 Uçuş mili Kazanma İmkanı

Miles & Smiles kredi kartına sahip olan müşteriler de 24 Eylül 2017 son tarih olmak üzere kampanya dahilinde yaptıkları her market, giyim, eğitim ve kırtasiye alışverişlerinde ekstra 200 mil kazanıyorlar. Kampanya dahilinde kart sahiplerinin toplamda 2.000 mile kadar kazanma şansları bulunuyor. Garanti Bankası’nın bu kampanyasından yararlanmak isteyen kart sahiplerinin de ilk alışverişlerinden önce SMS yollayarak kampanyaya katılması ya da BonusFlaş uygulamasından katılım göstermesi gerekiyor.

Eylül ayında okulların açılacak olması sebebiyle Garanti Bankası Okula Dönüş Kampanyası ile 60 lira bonus ve 2.000 uçuş mili kazanma fırsatı veriyor. 

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın