Fibabanka borcuna sadık müşterileri için özel avantajlar sağlayan faiz oranları ile Yıldız Kredi imkanını sunuyor.

İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Fibabanka ihtiyaç kredileri arasında yer alan bu kredi seçeneği ile banka müşterileri özel faiz oranlarından yararlanarak kredilerini kullanabiliyorlar. Fibabanka ihtiyaç kredisi başvurusu için en yakın banka şubesine gitmek yeterli oluyor. Ayrıca internet üzerinden de online ihtiyaç kredisi başvurusu yapılarak bu krediden yararlanmak mümkün.

Fibabanka Yıldız Kredi Faiz Oranları

Fibabanka ihtiyaç kredisi faiz oranları dahilinde olan Yıldız Kredi faiz oranları bu kampanyada yüzde 1.29’dan başlamak suretiyle düzenlenmiş. Kredi notu en az 1.400 ve üzerinde olan müşterilerin hedeflendiği bankanın bu kredisinde kredi tahsis ücreti, vergiler ve sigorta masrafı da tahsil edilmektedir. Sigorta masrafının ne kadar olacağı kredi kullanımı sırasında belli olup, kişinin cinsiyeti, yaş, kredinin vadesi ve tutarına göre değişmektedir. Fibabanka sağladığı tüm kredilerde kappanya şartlarını değiştirme ve serbestçe değerlendirme hakkını saklı tutar.

Bankaların en uygun ihtiyaç kredileri arasında değerlendirilebilecek olan Fibabanka’nın bu ihtiyaç kredisi kampanyasından faydalanan müşteriler için tüm kredi tutarları ve tüm vade seçeneklerinde toplam tutarın üzerinden yüzde 0.5 oranında kredi tahsis ücreti alınmaktadır.

Fibabanka 10.000 Lira Yıldız Kredi

Fibabanka Yıldız Kredi başvurusu yaparak gerekli değerlendirmelerden geçen ve kredisi onaylanan bir müşteri 10.000 lira tutarında kredi kullanır ve 48 ayda geri ödeyeceğini taahhüt ederse aylık faiz oranı yüzde 1.29 olarak hesaplanır ve aylık taksit tutarı 296.77 lira olur. Bu kredi tutar ve vadesinde alınan kredi tahsis ücreti BSMV dahil 322.05 lira, toplam masrafların tutarı 374.55 liradır. Krediye uygulanan yıllık maliyet oranı yüzde 20.5953 olup, kredi bitiminde ödenecek toplam tutar 14.244,96 liradır. 

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın