Ana SayfaGündemEdremit Körfezinde Rezervasyonlar Kapatıldı

Edremit Körfezinde Rezervasyonlar Kapatıldı

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Bu içerikte neler var?

Bayram tatili dolayısı vatandaşların tatil isteklerine yetişemeyen Edremit Körfezinde bulunan işletmelerin doluluk oranlarını tamamlamalarının ardından tüm rezervasyonları kapattıkları ortaya çıktı. 

Bayram tatilinin uzatılmasının ardından durumu fırsat bilen pek çok vatandaş yazın son günlerini değerlendirmek için tatile çıktı. Bütün Ege ve Akdeniz kıyılarında otellerin doluluk oranlarına ulaştığı ve bu yüzden bayram döneminde rezervasyonsuz herhangi bir alımın mümkün olmayacağı yönünde uyarılar yapılmıştı. Bu uyarılar çerçevesinde Ayvalık bölgesini tercih eden ve daha sakin bir tatil yapacağını uman tatilciler büyük şaşkınlık yaşadılar. Edremit bölgesinde bulunan tüm otellerin doluluk oranlarının tamamlandığı ve bu süreçte yeni rezervasyon alımlarının tamamen durdurulduğu açıklandı. 

Balıkesir’de bulunan ilçelerin tatil bölgelerindeki otellerdeki tüm yatak kapasitelerinin şimdiye kadar yapılan rezervasyonlar sonrasında doldurulduğu öğrenildi. Edremit körfezinin son yıllardaki en kalabalık dönemini yaşadıkları ortaya çıktı. Bu süreç Kurban Bayramını fırsat bilen vatandaşlar farklı bir tatil seçeneği değerlendirmek amacıyla tamamen doluluk oranlarına ulaştılar. Yeni rezervasyon kabul etme imkanları bulunmadıkları için rezervasyon sisteminin tamamen kapatıldığı açıklandı. 

Yoğun Talep Görüyor

Edremit Körfezi Turizm İşletmecileri Derneği tarafından yapılan açıklamalar sonrasında bayramın ilk üç gününün tamamen dolu olarak geçirileceği ve tek bir boş odanın dahi kalmadığını belirttiler. Ortaya çıkan bu tablodan dolayı son derece mutlu oldukları belirtilirken bayramın sonunda dahi yoğunluğun devam edeceği ifade edildi. Yaz boyunca yaşanan en yoğun dönemin bu bayram gerçekleştirildiği açıklandı. Yoğun talepten dolayı online rezervasyonlar kapatılırken vatandaşların mağdur olmamaları için herhangi bir oda satışı yapılmıyor. 

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
67TakipçilerTakip Et
2,213TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.

Lansman Ne Demek? Lansman Fiyat Avantajlı Mıdır?

Lansman Fransızca kökenlidir. Anlamı, tanıtım, ortaya çıkarma ya da tanıtma olarak bilinmektedir. Karşımıza genel olarak haberlerde ve televizyon reklamlarında çıkan lansmanla, piyasaya yeni çıkan bir ürünün satışa çıkmasında ya da bu ürünün tanıtımının yapılmasında sık sık karşılaşırız.

Fibabanka Lise Mezunu Engelli Memur Alımları Başladı!

Fibabanka tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda en az lise mezunu engelli memur alımları...

Kuveyt Türk 3 Farklı İlde Gişe Yetkilisi Alımı Yapıyor!

Türkiye'de 300'den fazla şubesi olan ve 5000'den fazla da çalışanı olan Kuveyt Türk Katılım Bankası bünyesinde istihdam etmek için Gişe Yetkilisi alımı yapacağını duyurdu.