Ana SayfaSigorta İş İlanlariEureko Sigorta Tecrübeli Personeller Arıyor!

Eureko Sigorta Tecrübeli Personeller Arıyor!
E

-

Eureko Sigorta personel alımları kapsamında Anlaşmalı Kurumlar Yetkilisi pozisyonunda açık olduğunu bildirerek bu pozisyona başvuracak adaylarda aranan özellikleri de açıkladı.

Eureko Sigorta AŞ., tarafından yapılan açıklamada Anlaşmalı Kurumlar Yetkilisi olarak görev alacak yeni personellerde aranan özelliklerin başında üniversitelerin örgün eğitim veren 4 yıllık işletme, hemşirelik, sigortacılık ve eczacılık gibi bölümlerinden mezun olmaları şartı aranıyor.

Tecrübeli Sigorta Personeli Alımı

Eureko Sigorta personel alımları ile ilgili yaptığı duyuruda sağlık alanında sağlık sigortası ya da satın alma konularında en az 2 yıl çalışmış ve deneyim sahibi olmuş olmaları isteniyor. İlişki yönetimi becerileri gelişmiş, çözüm odaklı çalışabilen, insanlarla iletişimde başarılı, ikna kabiliyeti yüksek, müşteri memnuniyeti bilincine sahip, işinde kalite odaklı çalışmayı esas alan, Microsoft Office uygulamalarını etkin bir şekilde kullanabilen, özellikle de Excel programına ileri derecede hakim olan, takım çalışmasına ayak uydurabilecek olan adayların başvuru yapmasını istedi. Sigorta personel alımları duyurusunda ayrıca başvuru yapacak erkek adayların askerlik görevlerini bitirmiş olmaları da istendi.

Eureko Sigorta Yeni Personellerin Görevleri

Eureko Sigorta tecrübeli personel alımı ile ilgili açıklamasında iş başvuruları değerlendirmeye alınarak kabul edilen ve çalışmaya başlayana yeni personellerin sağlık kurumları ile anlaşmalar yapmak, anlaşmalı kurumlarla ilgili takipleri yapmak, anlaşmalı kurum sözleşmelerinin gerekli revizyonlarını yapmak, kurumlardan gelen şikayetleri çözüme ulaştırmak, anlaşmalı kurum müşterilerinden gelen talepleri takip etmek gibi görevler alacaklar.

Eureko Sigorta İş Başvuruları

Eureko Sigorta iş başvuruları şirketin ilgili departmanı tarafından 8 Eylül 2017 tarihine kadar kabul edilecek olup, işe başlayan yeni personeller şirket bünyesinde sürekli ve tam zamanlı olarak çalışacaklar. Eureko Sigorta AŞ.’nin bu duyurusunda detaylı olarak belirtilen işin tanımını öğrenmek ve sigorta personel alımı iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdaki bağlantıdan bu bilgilere ulaşabilirler.

http://www.kariyer.net/is-ilani/eureko-sigorta-a-s-anlasmali-kurumlar-yetkilisi-1827843

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,385TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol