Ana SayfaSigorta İş İlanlariEureko Sigorta Tecrübeli Personeller Arıyor!

Eureko Sigorta Tecrübeli Personeller Arıyor!

Yayın tarihi:

Google Haberlere Abone Ol:

Eureko Sigorta personel alımları kapsamında Anlaşmalı Kurumlar Yetkilisi pozisyonunda açık olduğunu bildirerek bu pozisyona başvuracak adaylarda aranan özellikleri de açıkladı.

Eureko Sigorta AŞ., tarafından yapılan açıklamada Anlaşmalı Kurumlar Yetkilisi olarak görev alacak yeni personellerde aranan özelliklerin başında üniversitelerin örgün eğitim veren 4 yıllık işletme, hemşirelik, sigortacılık ve eczacılık gibi bölümlerinden mezun olmaları şartı aranıyor.

Tecrübeli Sigorta Personeli Alımı

Eureko Sigorta personel alımları ile ilgili yaptığı duyuruda sağlık alanında sağlık sigortası ya da satın alma konularında en az 2 yıl çalışmış ve deneyim sahibi olmuş olmaları isteniyor. İlişki yönetimi becerileri gelişmiş, çözüm odaklı çalışabilen, insanlarla iletişimde başarılı, ikna kabiliyeti yüksek, müşteri memnuniyeti bilincine sahip, işinde kalite odaklı çalışmayı esas alan, Microsoft Office uygulamalarını etkin bir şekilde kullanabilen, özellikle de Excel programına ileri derecede hakim olan, takım çalışmasına ayak uydurabilecek olan adayların başvuru yapmasını istedi. Sigorta personel alımları duyurusunda ayrıca başvuru yapacak erkek adayların askerlik görevlerini bitirmiş olmaları da istendi.

Eureko Sigorta Yeni Personellerin Görevleri

Eureko Sigorta tecrübeli personel alımı ile ilgili açıklamasında iş başvuruları değerlendirmeye alınarak kabul edilen ve çalışmaya başlayana yeni personellerin sağlık kurumları ile anlaşmalar yapmak, anlaşmalı kurumlarla ilgili takipleri yapmak, anlaşmalı kurum sözleşmelerinin gerekli revizyonlarını yapmak, kurumlardan gelen şikayetleri çözüme ulaştırmak, anlaşmalı kurum müşterilerinden gelen talepleri takip etmek gibi görevler alacaklar.

Eureko Sigorta İş Başvuruları

Eureko Sigorta iş başvuruları şirketin ilgili departmanı tarafından 8 Eylül 2017 tarihine kadar kabul edilecek olup, işe başlayan yeni personeller şirket bünyesinde sürekli ve tam zamanlı olarak çalışacaklar. Eureko Sigorta AŞ.’nin bu duyurusunda detaylı olarak belirtilen işin tanımını öğrenmek ve sigorta personel alımı iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdaki bağlantıdan bu bilgilere ulaşabilirler.

http://www.kariyer.net/is-ilani/eureko-sigorta-a-s-anlasmali-kurumlar-yetkilisi-1827843

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Ticari Kredi Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Ticari kredi, işletmelerin genişleme, ekipman yatırımı, stok finansmanı gibi çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için kullandığı...

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.