Ana SayfaBanka İş İlanlarıGaranti Bankası Medya Planlama Uzmanı Personel Alımı!

Garanti Bankası Medya Planlama Uzmanı Personel Alımı!

Yayın tarihi:

Google Haberlere Abone Ol:

Garanti Bankası yeni personel alımları kapsamında şirketin Kurumsal Planlama İletişim biriminde görev verilmek üzere Medya Planlama ve Satın Alma uzmanı alımı yapıyor. Garanti Bankası’nın belirtilen pozisyona alacağı yeni personellerde hangi şartların arandığı ve diğer tüm detaylar haberimizde bulunmaktadır.

En Az Lisans Bölümü Mezunu Personel Alımı     

Banka yeni personel alımı şeklinde yapılacak olan Garanti Bankası Medya Planlama ve Satın Alma Uzmanı alımı ile ilgilenen adayların öncelikle en 4 yıllık lisans eğitimi veren üniversite bölümlerinden mezun olmaları gerekiyor. Garanti Bankası personel alımı iş başvurusu yapacak olan adayların  Microsoft Office uygulamalarına hakim olmaları, gerekli sunumları hazırlama ve sunma becerisine sahip olmaları, ileri derecede İngilizce biliyor olmaları, yeniliklere ve gelişime açık, işinde dikkatli ve planlı olabilen, yoğun iş ortamına uyum sağlayabilecek olan, detaylara özen gösteren, pozitif düşünebilen, işinde sonuç odaklı çalışmayı prensip edinmiş olan, iletişimde başarılı, ekip çalışmasına yatkın ve katkı sağlayabilecek şekilde çalışacak olan, iş takibi konusunda sıkıntı yaşamayan, analitik düşünebilen, bankacılık sektörü ile ilgili yeni trendleri takip eden ve uygulamaya alabilen kişiler olması gerekiyor.

Yeni Personellerin Görevleri

Garanti Bankası deneyimli personel alımı iş başvurusu yapacak olan adayların başvuruları bankanın işe alımlarla ilgili departmanı tarafından değerlendirmeye alındıktan sonra işe alımları gerçekleştirilecek. Yeni personeller gelen reklam tekliflerini incelemek ve değerlendirmeye almak, rekabet raporlarını hazırlamak, yeni alanların kullanımları ile ilgili gerekli araştırmaları yapmak, medya bütçesini ilgilendiren raporları hazırlamak, yıllık medya bütçesi hazırlanırken çalışmalarda yer almak, medya satın alma ve pazarlama süreçlerinin aynı anda yürütülmesini sağlamak gibi görevler üstlenecekler.

Garanti Bankası İş Başvuruları

Garanti Bankası iş başvuruları 3 Kasım 2017 tarihine kadar kabul edilecektir. Banka personel alımı iş başvurusu yapacak olan veya diğer ayrıntılar hakkında bilgi sahibi olmak isteyen kişiler aşağıdaki bağlantıdan yararlanabilirler.

http://www.kariyer.net/is-ilani/garanti-bankasi-medya-planlama-ve-satinalma-yetkilisi-1863999

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.