Garanti Bankası Medya Planlama Uzmanı Personel Alımı!

Google Haberlere Abone Ol:

Garanti Bankası yeni personel alımları kapsamında şirketin Kurumsal Planlama İletişim biriminde görev verilmek üzere Medya Planlama ve Satın Alma uzmanı alımı yapıyor. Garanti Bankası’nın belirtilen pozisyona alacağı yeni personellerde hangi şartların arandığı ve diğer tüm detaylar haberimizde bulunmaktadır.

En Az Lisans Bölümü Mezunu Personel Alımı     

Banka yeni personel alımı şeklinde yapılacak olan Garanti Bankası Medya Planlama ve Satın Alma Uzmanı alımı ile ilgilenen adayların öncelikle en 4 yıllık lisans eğitimi veren üniversite bölümlerinden mezun olmaları gerekiyor. Garanti Bankası personel alımı iş başvurusu yapacak olan adayların  Microsoft Office uygulamalarına hakim olmaları, gerekli sunumları hazırlama ve sunma becerisine sahip olmaları, ileri derecede İngilizce biliyor olmaları, yeniliklere ve gelişime açık, işinde dikkatli ve planlı olabilen, yoğun iş ortamına uyum sağlayabilecek olan, detaylara özen gösteren, pozitif düşünebilen, işinde sonuç odaklı çalışmayı prensip edinmiş olan, iletişimde başarılı, ekip çalışmasına yatkın ve katkı sağlayabilecek şekilde çalışacak olan, iş takibi konusunda sıkıntı yaşamayan, analitik düşünebilen, bankacılık sektörü ile ilgili yeni trendleri takip eden ve uygulamaya alabilen kişiler olması gerekiyor.

Yeni Personellerin Görevleri

Garanti Bankası deneyimli personel alımı iş başvurusu yapacak olan adayların başvuruları bankanın işe alımlarla ilgili departmanı tarafından değerlendirmeye alındıktan sonra işe alımları gerçekleştirilecek. Yeni personeller gelen reklam tekliflerini incelemek ve değerlendirmeye almak, rekabet raporlarını hazırlamak, yeni alanların kullanımları ile ilgili gerekli araştırmaları yapmak, medya bütçesini ilgilendiren raporları hazırlamak, yıllık medya bütçesi hazırlanırken çalışmalarda yer almak, medya satın alma ve pazarlama süreçlerinin aynı anda yürütülmesini sağlamak gibi görevler üstlenecekler.

Garanti Bankası İş Başvuruları

Garanti Bankası iş başvuruları 3 Kasım 2017 tarihine kadar kabul edilecektir. Banka personel alımı iş başvurusu yapacak olan veya diğer ayrıntılar hakkında bilgi sahibi olmak isteyen kişiler aşağıdaki bağlantıdan yararlanabilirler.

http://www.kariyer.net/is-ilani/garanti-bankasi-medya-planlama-ve-satinalma-yetkilisi-1863999

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
53TakipçilerTakip Et
2,309TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

QNB Finansbank İş İlanları: 2022 Ağustos

QNB Finansbank İş İlanları… Ramazan boyunca banka personel alımlarına devam eden bankalardan biri de QNB Finansbank.

Vakıf Katılım İş İlanları: 2022 Ağustos

Küçük miktarlarda sermayede bulunan hareketlerle kolayca yürütmede bu anlayışı sürdüren ve sanayide de...

Emlak Katılım İş İlanları: Ağustos 2022 (Yeni Mezun-Uzman)

Faaliyetlerine tekrardan başlayan ve şubeleşen Emlak Bankası personel alımları yapmaya devam ediyor. Farklı...

TEB İş İlanları: 2022 Ağustos

TEB iş ilanlarında Ağustos ayı boyunca çok sayıda banka personel alımları yapmaktadır. Geniş...