Ana SayfaBanka İş İlanlarıDenizbank Yetiştirilmek Üzere Çağrı Merkezi Personel Alımı!

Denizbank Yetiştirilmek Üzere Çağrı Merkezi Personel Alımı!

Yayın tarihi:

Google Haberlere Abone Ol:

Denizbank İŞKUR İletişim Merkezi Asistanı pozisyonunda görev vermek üzere personel alımları yapıyor. Bu pozisyon ile ilgili başvuru yapan adaylara Denizbank tarafından yetiştirilmek üzere bir eğitim verilecek. Banka personel alımları kapsamında gerçekleşecek olan bu işe alımlar ile ilgili bütün ayrıntılar haberimizde yer almaktadır.

Üniversite Mezunu Personeller Aranıyor

Denizbank çağrı merkezi eleman alımı ile işe alınacak yeni personeller bankanın İŞKUR İletişim Merkezi’nde görev alacaklar. Adaylarda aranan şartlar ise 28 yaşını geçmemiş olmaları, en az üniversitelerin ön lisans bölümlerinden ya da lisan bölümlerinden mezun olmaları, tam zamanlı olarak çalışma şeklini kabul edecek olmaları, Microsoft Office programlarını etkin bir şekilde kullanabiliyor olmaları, iletişim yeteneklerinin gelişmiş olması, diksiyonlarının düzgün, ikna kabiliyetlerinin güçlü olması, verilen hedefler doğrultusunda satış yapabilme konusunda başarılı olmaları, yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek olmaları, ekip olarak çalışma şekline ayak uydurabilecek olmaları olarak sıralanıyor. Banka personel alımı iş başvurusu yapmak isteten erkek adayların da askerlik görevlerini tamamlamış ya da en az 2 yıl süresince tecil ettirmiş olmaları gerekiyor.

Denizbank Deneyimsiz Personel Alımları

Denizbank deneyimsiz personel alımı iş başvurusu yaparak bankada çalışmak istediğini bildiren adaylar arasından uygun bulunanlar banka tarafından 3 aylık bir eğitime tabi tutulacaklar. Eğitimin ilk ayı Deniz Akademi’de gerçekleştirilecek olup, sonraki 2 ay bankanın belirleyeceği görevlerde geçecektir. 3 ayın sonunda Denizbank tarafından başarılı bulunan adaylara iş teklifi yapılacak ve işe alınacaklardır.

Denizbank İş Başvuruları

Denizbank iş başvurusu yapmak isteyenler için belirlenen son başvuru tarihi 6 Kasım 2017’dir. Banka çağrı merkezi iş başvurusu yapmak ve Denizbank personel alımlarının ayrıntılarını öğrenmek isteyenler aşağıda paylaşılan bağlantıdan faydalanabilirler.

http://www.kariyer.net/is-ilani/denizbank-iskur-iletisim-merkezi-asistani-1867240

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
67TakipçilerTakip Et
2,212TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.

Lansman Ne Demek? Lansman Fiyat Avantajlı Mıdır?

Lansman Fransızca kökenlidir. Anlamı, tanıtım, ortaya çıkarma ya da tanıtma olarak bilinmektedir. Karşımıza genel olarak haberlerde ve televizyon reklamlarında çıkan lansmanla, piyasaya yeni çıkan bir ürünün satışa çıkmasında ya da bu ürünün tanıtımının yapılmasında sık sık karşılaşırız.

Fibabanka Lise Mezunu Engelli Memur Alımları Başladı!

Fibabanka tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda en az lise mezunu engelli memur alımları...

Kuveyt Türk 3 Farklı İlde Gişe Yetkilisi Alımı Yapıyor!

Türkiye'de 300'den fazla şubesi olan ve 5000'den fazla da çalışanı olan Kuveyt Türk Katılım Bankası bünyesinde istihdam etmek için Gişe Yetkilisi alımı yapacağını duyurdu.