Denizbank Yetiştirilmek Üzere Çağrı Merkezi Personel Alımı!

Denizbank İŞKUR İletişim Merkezi Asistanı pozisyonunda görev vermek üzere personel alımları yapıyor.

Denizbank İŞKUR İletişim Merkezi Asistanı pozisyonunda görev vermek üzere personel alımları yapıyor. Bu pozisyon ile ilgili başvuru yapan adaylara Denizbank tarafından yetiştirilmek üzere bir eğitim verilecek. Banka personel alımları kapsamında gerçekleşecek olan bu işe alımlar ile ilgili bütün ayrıntılar haberimizde yer almaktadır.

Üniversite Mezunu Personeller Aranıyor

Denizbank çağrı merkezi eleman alımı ile işe alınacak yeni personeller bankanın İŞKUR İletişim Merkezi’nde görev alacaklar. Adaylarda aranan şartlar ise 28 yaşını geçmemiş olmaları, en az üniversitelerin ön lisans bölümlerinden ya da lisan bölümlerinden mezun olmaları, tam zamanlı olarak çalışma şeklini kabul edecek olmaları, Microsoft Office programlarını etkin bir şekilde kullanabiliyor olmaları, iletişim yeteneklerinin gelişmiş olması, diksiyonlarının düzgün, ikna kabiliyetlerinin güçlü olması, verilen hedefler doğrultusunda satış yapabilme konusunda başarılı olmaları, yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek olmaları, ekip olarak çalışma şekline ayak uydurabilecek olmaları olarak sıralanıyor. Banka personel alımı iş başvurusu yapmak isteten erkek adayların da askerlik görevlerini tamamlamış ya da en az 2 yıl süresince tecil ettirmiş olmaları gerekiyor.

İlgili:  Akbank, Engelli Gişe Yetkilisi Alımı Gerçekleştirecek!

Denizbank Deneyimsiz Personel Alımları

Denizbank deneyimsiz personel alımı iş başvurusu yaparak bankada çalışmak istediğini bildiren adaylar arasından uygun bulunanlar banka tarafından 3 aylık bir eğitime tabi tutulacaklar. Eğitimin ilk ayı Deniz Akademi’de gerçekleştirilecek olup, sonraki 2 ay bankanın belirleyeceği görevlerde geçecektir. 3 ayın sonunda Denizbank tarafından başarılı bulunan adaylara iş teklifi yapılacak ve işe alınacaklardır.

Denizbank İş Başvuruları

Denizbank iş başvurusu yapmak isteyenler için belirlenen son başvuru tarihi 6 Kasım 2017’dir. Banka çağrı merkezi iş başvurusu yapmak ve Denizbank personel alımlarının ayrıntılarını öğrenmek isteyenler aşağıda paylaşılan bağlantıdan faydalanabilirler.

http://www.kariyer.net/is-ilani/denizbank-iskur-iletisim-merkezi-asistani-1867240

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.