Bankacıyım.Net

Şekerbank 50.000 TL Özgür Kredi!

Şekerbank 50.000 TL Özgür Kredi!

Şekerbank avantajlı ihtiyaç kredisi imkanından yararlanmak isteyen müşterilerini 48 vade seçeneği ve uygun faiz oranlı bu kredi kampanyası ile memnun ediyor.

Şekerbank avantajlı ihtiyaç kredisi imkanından yararlanmak isteyen müşterilerini 48 vade seçeneği ve uygun faiz oranlı bu kredi kampanyası ile memnun ediyor.

Şekerbank Özgür Kredi

Bankaların uygun ihtiyaç kredileri kapsamında olan Şekerbank Özgür Kredi ile nakit ihtiyacına çözüm bulmak isteyen kişiler online ihtiyaç kredisi başvurusu yaparak ya da banka şubesine gidip müşteri temsilcilerinden bilgi alarak kredi başvurusu yapabiliyorlar. Şekerbank’a ihtiyaç kredisi başvurusu yaparak kredisini kullanan müşterilere hayat sigortası zorunludur. Hayat sigortası primlerinin yıllık olarak ne kadar olduğu kredi sahibinin yaşına, bankalardaki durumuna, cinsiyetine, kullanılan kredinin tutarına ve vadesine göre değişkenlik gösterdiğinden dolayı kredi kullanımı sırasında belli olmaktadır.

Şekerbank ihtiyaç kredisi faiz oranı yüzde 1.55’tir. Bu krediyi kullanan Şekerbank müşterilerinin Özgür Tarifeler içinde bulunan tarife paketlerinden en az bir adedini kullanıyor olması zorunludur. Bu paketler kapsamında müşteriler için düzenlemiş özel bankacılık hizmetleri bulunmaktadır. Şekerbank ihtiyaç kredisi online başvuru yaparak banka tarafından sağlanan bu kredi imkanından hızlı ve kolay bir şekilde faydalanmak mümkündür.

Şekerbank Avantajlı İhtiyaç Kredisi               

Şekerbank avantajlı ihtiyaç kredisi kullanımı sırasında 3 ay ile 48 aylık vade seçeneklerinde kredinin toplam tutarının yüzde 15’i oranında KKDF, yüzde 5’i oranında BSMV, yüzde 0.5 oranında da kredi tahsis ücreti alınır.

Banka en uygun ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen ve Şekerbank’a kredi başvurusu yaparak 48 ay vadeli 50.000 lira kredi kullanan bir müşterinin aylık kredi taksitleri 1.584 lira olurken, bu krediye uygulanan aylık faiz oranı yüzde 1.55’tir. Kredi bitiminde ödenecek toplam tutar 76.032 lira, bu tutar ve vadedeki kredinin tahsis ücreti de 250 lira olarak hesaplanır.

SOSYAL MEDYADA PAYLAŞ


Sizin Görüşleriniz

Aşağıda yer alan form aracılığıyla görüş ve düşüncelerinizi bize bildirerek, tecrübelerinizden fayda sağlamamıza yardımcı olabilirsiniz.

Görüşlerinizi Bildirin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.