Ana SayfaGündemYapı Kredi Bankası Bireysel Taşıt Kredisi!

Yapı Kredi Bankası Bireysel Taşıt Kredisi!
Y

-

Yapı Kredi Bankası bireysel taşıt kredisi kampanyası ile araç sahibi olmak isteyenlere 48 aya varan vade ve uygun faiz seçenekleri ile kredi imkanı sunuyor.

Yapı Kredi Bankası avantajlı taşıt kredisi ile sıfır kilometre ve ikinci el araçları 48 ay vadeli kredi kullanarak satın almak mümkün. Yapı Kredi uygun faizli taşıt kredisi ile kefil istenmemektedir. Ekspertiz süreci ile uğraşma sorunu olmadan bireysel taşıt kredisi kullanan müşteriler için kredi faizleri de uygun hale getirilmiştir. Banka tarafından ayrıca firmalara da uygun faizli taşıt kredisi kampanyaları da uygulanmaktadır.

Yapı Kredi Bankası Taşıt Kredisi Evrakları

Bankaların en uygun taşıt kredileri arasında bulunan Yapı Kredi Bankası’nın bu kredisi için banka şubesine giderek ya da online taşıt kredisi başvurusu yaparak kredisi onaylanan kişilerden nüfus cüzdanlarının fotokopisi, çalışanlardan son 2 aya ait maaş bordroları ya da şirketin antetli kağıdına yazılmış güncel maaş yazısı, serbest meslek sahiplerinden vergi levhasının güncel hali, emeklilerden de maaş hesap cüzdanlarının fotokopisi istenmektedir. Kredi kullanımı sırasında istenen evraklar ayrıca son 3 aya ait elektrik, su, telefon, doğalgaz faturalarından biri ve son 3 aya ait güncel adres belgesidir.

Sıfır kilometre araç kredisi kullanacaklardan aracın satın alınacağı bayiden alınan proforma fatura ve asıl fatura; ikinci el araç kredisi kullanacaklardan da satın alınacak aracın ruhsatı ve en fazla 15 gün önce satışı gerçekleşmiş araçlar için noter onaylı alım satım belgesi istenmektedir.

Yapı Kredi Bankası 20.000 Lira Taşıt Kredisi

Yapı Kredi Bankası taşıt kredisi başvurusu yaparak 20.000 lira taşıt kredisi almak istediğini ve 48 ayda ödeyeceğini bildiren bir müşteriye uygulanan aylık kredi faiz oranı yüzde 1.27, kredinin aylık taksitleri 598 lira olur. Kredi bitiminde ödenecek toplam tutar 28.704 lira ve krediye uygulanan yıllık toplam faiz maliyet oranı da yüzde 21.1104 olarak hesaplanır.  

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,362TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol