Garanti Bankası Yeni Personel Alımları!

0

Garanti Bankası bünyesine BBVA Koordinasyon Yetkilisi Uzmanı pozisyonunda çalıştırılmak üzere yeni personel alımı yapıyor. Banka tarafından işe alınacak olan yeni banka personelleri ile ilgili aranan nitelikleri ve iş başvurusu ile ilgili tüm detayları haberimizde bulabilirsiniz.

Üniversite Mezunu Personel Alımı

Garanti Bankası personel alımı iş başvurusu için aranan niteliklerin ilki başvuru yapacak olan adayların 4 yıllık eğitim veren üniversitelerin Mühendislik, İşletme, Ekonomi veya Finans bölümlerinden mezun olması istendiği olarak dikkat çekiyor.

Banka personel alımları iş başvurusu yapacak olan adaylarda Microsoft Office programlarını, özellikle Excel ve Powerpoint uygulamalarını etkin şekilde kullanma, sunum hazırlama ve yapma konusunda başarılı olma, İngilizce bilmek ve yazılı-sözlü şekilde rahatlıkla kullanabilme, yeniliklere açık, araştırma anlamında istekli, ekip çalışmasına uyumlu, yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilme gibi özellikler aranmaktadır.

Garanti Bankası personel alımı ile ilgili iş başvurusu yapmak isteyen erkek adayların askerliklerini yapmış olmaları veya 2 yıl tecil ettirmiş olmalarının istenmesinin yanı sıra işe alınacak olan yeni banka personelinin iletişimi güçlü, sonuç odaklı olarak çalışabilen, pozitif düşünme yetisine sahip kişiler olması istenmektedir. Bu niteliklere sahip olan kişilerin son başvuru tarihi geçmeden başvuru yapmaları istenmektedir.

Yeni Personellerin Görevleri

Garanti Bankası personel alımı iş başvurusu sonrası ilgili departmanda işe alınan yeni personeller BBVA ile fonksiyonel çalışmalarda bulunmak, koordinasyonu sağlamak, alınan kararların takip edilmesi ve birimde gerçekleşen çalışmaların raporlanması, BBVA kaynaklı olan yeni uygulamaları araştırmak ve bu uygulamaları Garanti Bankası’na entegre etmek gibi görevler üstlenecekler.

Garanti Bankası İş Başvuruları

Garanti Bankası iş başvuruları için gerekli niteliklere sahip olan adaylar son başvuru tarihi olan 26 Ekim 2017 olarak bildirilmiştir. Başvuru ile ilgili diğer detaylara aşağıdaki linkten ulaşılabilir.

http://www.kariyer.net/is-ilani/garanti-bankasi-bbva-koordinasyon-yetkilisi-yonetmeni-1862052

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın