Aktif Yatırım Bankası Yeni Personel Alımları!

0

Aktif Yatırım Bankası Mobil Bankacılık Uygulama Geliştirme Müdür Yardımcısı pozisyonuna personeller arıyor. Banka yönetici personel alımı ile ilgili tüm ayrıntılara haberimizden ulaşılabilir.

Android ve iOs Geliştirme Uzmanı Personel Alımı

Aktif Yatırım Bankası personel alımları kapsamında mobil uygulama geliştirme biriminde görevlendirilmek üzere yazılım uzmanları arıyor. Üniversitelerin 4 yıllık örgün eğitim veren ilgili mühendislik bölümlerinden mezun olması istenen adayların mobil yazılım geliştirme alanında daha önceden en az 5 yıl olmak suretiyle çalışıp deneyim kazanmış olması isteniyor.

Aktif Yatırım yazılımcı personel alımı iş başvurusu yapmak isteyen adayların ayrıca iOS uygulamasında Swift deneyiminin, Android uygulamasında da Java ve Kotlin deneyiminin olması gerekiyor. Banka yazılımcı personel iş başvuruları ile ilgilenen kişilerin SOLİD prensipleri bilgisi sahibi, OOP ile ilgili deneyimli kişiler olması da gerekiyor.

Banka Yazılımcı Personel Alımı         

Aktif Yatırım Bankası personel alımları için başvuru yapacak adaylarda aranan diğer özellikler analitik düşünebiliyor olmaları, kaliteli ve hatasız olarak kod yazabilecek olan, karşılaştığı sorunlar karşısında çözüm yeteneği güçlü olan, teknolojideki son trendlere ilgi duyan, yenilikleri işinde uygulama konusunda başarılı, ekip halinde çalışma şekline uyum ve katkı sağlayabilecek olan, sorumluluk sahibi kişiler olması gerekmektedir.

Banka deneyimli personel iş başvurusu yaparak istenen özelliklere ve şartlara sahip olduğuna karar verilen kişiler iş alımlarından itibaren Aktif Yatırım Bankası bünyesinde sürekli ve tam zamanlı olarak bilgi işlem biriminde görev alacaklar. Yeni personellerin görevleri aşağıdaki bağlantıda detaylı olarak banka tarafından açıklanmıştır.

Aktif Yatırım Bankası İş Başvuruları

Aktif Yatırım Bankası iş başvuruları bankanın işe alımdan sorumlu yetkilileri tarafından 18 Ekim 2017 tarihine kadar kabul edilecektir. Banka iş başvurusu yapmak isteyenler tüm bilgilere aşağıdaki linkten erişebilirler.

http://www.kariyer.net/is-ilani/aktif-yatirim-bankasi-a-s-mobil-bankacilik-uygulanma-gelistirme-mdr-yard-1857138

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın