Ana SayfaBanka İş İlanlarıAktif Yatırım Bankası Yeni Personel Alımları!

Aktif Yatırım Bankası Yeni Personel Alımları!

Yayın tarihi:

Google Haberlere Abone Ol:

Aktif Yatırım Bankası Mobil Bankacılık Uygulama Geliştirme Müdür Yardımcısı pozisyonuna personeller arıyor. Banka yönetici personel alımı ile ilgili tüm ayrıntılara haberimizden ulaşılabilir.

Android ve iOs Geliştirme Uzmanı Personel Alımı

Aktif Yatırım Bankası personel alımları kapsamında mobil uygulama geliştirme biriminde görevlendirilmek üzere yazılım uzmanları arıyor. Üniversitelerin 4 yıllık örgün eğitim veren ilgili mühendislik bölümlerinden mezun olması istenen adayların mobil yazılım geliştirme alanında daha önceden en az 5 yıl olmak suretiyle çalışıp deneyim kazanmış olması isteniyor.

Aktif Yatırım yazılımcı personel alımı iş başvurusu yapmak isteyen adayların ayrıca iOS uygulamasında Swift deneyiminin, Android uygulamasında da Java ve Kotlin deneyiminin olması gerekiyor. Banka yazılımcı personel iş başvuruları ile ilgilenen kişilerin SOLİD prensipleri bilgisi sahibi, OOP ile ilgili deneyimli kişiler olması da gerekiyor.

Banka Yazılımcı Personel Alımı         

Aktif Yatırım Bankası personel alımları için başvuru yapacak adaylarda aranan diğer özellikler analitik düşünebiliyor olmaları, kaliteli ve hatasız olarak kod yazabilecek olan, karşılaştığı sorunlar karşısında çözüm yeteneği güçlü olan, teknolojideki son trendlere ilgi duyan, yenilikleri işinde uygulama konusunda başarılı, ekip halinde çalışma şekline uyum ve katkı sağlayabilecek olan, sorumluluk sahibi kişiler olması gerekmektedir.

Banka deneyimli personel iş başvurusu yaparak istenen özelliklere ve şartlara sahip olduğuna karar verilen kişiler iş alımlarından itibaren Aktif Yatırım Bankası bünyesinde sürekli ve tam zamanlı olarak bilgi işlem biriminde görev alacaklar. Yeni personellerin görevleri aşağıdaki bağlantıda detaylı olarak banka tarafından açıklanmıştır.

Aktif Yatırım Bankası İş Başvuruları

Aktif Yatırım Bankası iş başvuruları bankanın işe alımdan sorumlu yetkilileri tarafından 18 Ekim 2017 tarihine kadar kabul edilecektir. Banka iş başvurusu yapmak isteyenler tüm bilgilere aşağıdaki linkten erişebilirler.

http://www.kariyer.net/is-ilani/aktif-yatirim-bankasi-a-s-mobil-bankacilik-uygulanma-gelistirme-mdr-yard-1857138

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Ticari Kredi Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Ticari kredi, işletmelerin genişleme, ekipman yatırımı, stok finansmanı gibi çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için kullandığı...

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.