Krediler Akbank 10.000 TL İhtiyaç Kredisi!

Akbank 10.000 TL İhtiyaç Kredisi!

Son Güncelleme:

Akbank en uygun ihtiyaç kredileri ile 10.000 lira kredi kullanan ve her türlü harcamalarını için çözüm sağlayan banka müşterileri düşük faiz fırsatından da yararlanabiliyor.

Akbank İhtiyaç Kredisi için İstenen Belgeler

Akbank bireysel kredi başvurusu yaparak kredi talebini ileten ve banka tarafından başvurusu onaylanan müşterilerden üzerinde TC Kimlik Numarası’nın bulunduğu kimlik belgesi, gelir belgesi, güncel adres bilgisi belgesi, özel sektörde çalışıyor ise SGK hizmet döküm belgesi olarak sıralanabilir. Akbank kredi kullanımı sırasında gerekli gördüğü hallerde el belge isteme hakkına sahiptir. Ayrıca belirtilen kredi koşullarında, faiz oranlarında ve geçerlilik tarihlerinde değişiklik yapma hakkı da Akbank’ aittir.

Akbank Kredi Başvuruları

Akbank ihtiyaç kredisi başvuruları banka şubelerine gidilerek yapılabilmektedir. Ancak zamandan tasarruf etmek ve en hızlı şekilde kredi kullanmak için cep şubeden ya da bankanın internet sitesinden Akbank online kredi başvurusu şeklinde de gerçekleştirilebilmektedir.

Akbank bireysel kredi başvurusu yaparak kredisi onaylanan ve kullanım aşamasında olan müşterilerden kredi tutarının binde 5’i oranında kredi tahsis ücreti alınmaktadır. İhtiyaç kredisi kullanımları için en hızlı çözüm olan Akbank Direkt Kredi ile kullanılan kredilerde başvuru sonucu en kısa sürede bildirilmekte ve kredinin kullanımı en hızlı şekilde gerçekleşmektedir.

Akbank 10.000 Lira Kredi

Akbank 10.000 lira kredi başvurusu yaparak kredisini kullanan bir kişiye banka tarafından uygulanan aylık faiz oranı yüzde 1.45’tir. bu vade ve tutardaki kredinin masrafı 50 lira, kredinin aylık taksitleri de 376,13 liradır. Kredi bitiminde aynı kişinin ödemiş olduğu toplam tutar da 13.590,68 lira olarak hesaplanır. 

CEVAP VER

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

51,144BeğenenlerBeğen
7,221TakipçilerTakip Et
14TakipçilerTakip Et
2,496TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler