Anasayfa Banka İş İlanları Burgan Bank Portföy Yöneticileri Arıyor!

Burgan Bank Portföy Yöneticileri Arıyor!

Burgan Bank personel alımları kapsamında Ticari Bankacılık Portföy Yöneticisi aranıyor. Bankanın eleman alımı yapacağı açık pozisyonla ilgili bütün detayları haberimizde bulunmaktadır.

Ticari bankacılık, özel bankacılık, perakende bankacılık gibi bankacılık alanlarında sektördeki önderliğini sürdüren Burgan Bank, müşteri memnuniyetine odaklandığı hizmetleri ile ilgili hizmet ve ürünlerine yenilerini ekleyerek yoluna devam etmektedir.

Burgan Bank Yeni Personelleri

Burgan Bank eleman alımları iş başvurusu yapan adaylar bankanın ticari bankacılık departmanında çalışacaklardır. Banka iş başvurusu yapacak kişilerin 4 yıllık eğitim veren üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler ve Mühendislik Fakültesi’nden mezun olması gerekmektedir. Tecrübeli banka personel alımı yapacak olan Burgan Bank, iş başvurusu yapacak olanların en az 5 yıl olmak kaydıyla daha önceden bankacılık sektöründe kurumsal bankacılık ya da ticari bankacılık birimlerinde çalışmış olmaları gerekiyor. Adayların ayrıca sözlü ve yazılı iletişim kabiliyetinin gelişmiş olması, satış ve pazarlama tekniklerini biliyor olmaları, analitik yapısına sahip olmaları, ileri seviyede İngilizce biliyor olmaları isteniyor. Burgan Bank ayrıca başvuru yapacak erkek adayların askerlik hizmetlerini bitirmiş olmalarını istiyor.

Burgan Bank Tecrübeli Eleman Alımları

Burgan Bank tecrübeli eleman alımları ile ilgilenerek açık olan pozisyon için başvuru yapan adaylar bankanın işe alımlara bakan birimi tarafından değerlendirilerek işe alımına karar verilecektir. İşe alınan yeni personeller bankacılık ticari bankacılık müşteri portföyünde bulunan müşterilerinin memnuniyetinin sağlanması, bankaya yeni müşteriler kazandırılması, Burgan Bank ürün ve hizmetlerinin müşterilere tanıtımı ve sunumu, müşteri ziyaretleri yapılması, bankanın verdiği hedefler çerçevesinde ürün satışı yapılması gibi görevler alacaklar.

Burgan Bank İş Başvuruları

11 Kasım 2017 tarihine kadar devam edecek olan Burgan Bank iş başvuruları ile ilgili bütün detaylara aşağıdaki bağlantıdan ulaşmak mümkündür.

http://www.kariyer.net/is-ilani/burgan-bank-a-s-nisantasi-sube-ticari-bank-portfoy-yoneticisi-1714377

CEVAP VER

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

2 × 2 =

Mail Bültenimize Katılın

Mail bültenimize katılarak günlük içeriklerimizden anında haberdar olabilirsiniz.

Mail aboneliğinizin onaylanması için otomatik olarak size gönderilen formu onaylamanız gerekmektedir. Bilgileriniz iş ortaklarımız dahil, hiç kimseyle paylaşılmayacak olup, detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

51,612BeğenenlerBeğen
6TakipçilerTakip Et
6,222TakipçilerTakip Et
13TakipçilerTakip Et
2,555TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler