Bankacıyım.Net

Burgan Bank Portföy Yöneticileri Arıyor!

Burgan Bank Portföy Yöneticileri Arıyor!

Burgan Bank personel alımları kapsamında Ticari Bankacılık Portföy Yöneticisi aranıyor. Bankanın eleman alımı yapacağı açık pozisyonla ilgili bütün detayları haberimizde bulunmaktadır.

Burgan Bank personel alımları kapsamında Ticari Bankacılık Portföy Yöneticisi aranıyor. Bankanın eleman alımı yapacağı açık pozisyonla ilgili bütün detayları haberimizde bulunmaktadır.

Ticari bankacılık, özel bankacılık, perakende bankacılık gibi bankacılık alanlarında sektördeki önderliğini sürdüren Burgan Bank, müşteri memnuniyetine odaklandığı hizmetleri ile ilgili hizmet ve ürünlerine yenilerini ekleyerek yoluna devam etmektedir.

Burgan Bank Yeni Personelleri

Burgan Bank eleman alımları iş başvurusu yapan adaylar bankanın ticari bankacılık departmanında çalışacaklardır. Banka iş başvurusu yapacak kişilerin 4 yıllık eğitim veren üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler ve Mühendislik Fakültesi’nden mezun olması gerekmektedir. Tecrübeli banka personel alımı yapacak olan Burgan Bank, iş başvurusu yapacak olanların en az 5 yıl olmak kaydıyla daha önceden bankacılık sektöründe kurumsal bankacılık ya da ticari bankacılık birimlerinde çalışmış olmaları gerekiyor. Adayların ayrıca sözlü ve yazılı iletişim kabiliyetinin gelişmiş olması, satış ve pazarlama tekniklerini biliyor olmaları, analitik yapısına sahip olmaları, ileri seviyede İngilizce biliyor olmaları isteniyor. Burgan Bank ayrıca başvuru yapacak erkek adayların askerlik hizmetlerini bitirmiş olmalarını istiyor.

Burgan Bank Tecrübeli Eleman Alımları

Burgan Bank tecrübeli eleman alımları ile ilgilenerek açık olan pozisyon için başvuru yapan adaylar bankanın işe alımlara bakan birimi tarafından değerlendirilerek işe alımına karar verilecektir. İşe alınan yeni personeller bankacılık ticari bankacılık müşteri portföyünde bulunan müşterilerinin memnuniyetinin sağlanması, bankaya yeni müşteriler kazandırılması, Burgan Bank ürün ve hizmetlerinin müşterilere tanıtımı ve sunumu, müşteri ziyaretleri yapılması, bankanın verdiği hedefler çerçevesinde ürün satışı yapılması gibi görevler alacaklar.

Burgan Bank İş Başvuruları

11 Kasım 2017 tarihine kadar devam edecek olan Burgan Bank iş başvuruları ile ilgili bütün detaylara aşağıdaki bağlantıdan ulaşmak mümkündür.

http://www.kariyer.net/is-ilani/burgan-bank-a-s-nisantasi-sube-ticari-bank-portfoy-yoneticisi-1714377

İlgili:  ICBC Turkey Bank İstanbul’da Uzman Alımı Gerçekleştirecek!
SOSYAL MEDYADA PAYLAŞ


Sizin Görüşleriniz

Aşağıda yer alan form aracılığıyla görüş ve düşüncelerinizi bize bildirerek, tecrübelerinizden fayda sağlamamıza yardımcı olabilirsiniz.

Görüşlerinizi Bildirin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.