Ana SayfaKredilerFibabanka 30.000 TL 96 Ay Vadeli Eğitim Kredisi!

Fibabanka 30.000 TL 96 Ay Vadeli Eğitim Kredisi!

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Fibabanka Eğitim Kredisi yeni eğitim – öğretim yılında velilerin nakit ihtiyaçlarını karşılamalarına yardımcı oluyor. En uygun faizli ihtiyaç kredisi olarak dikkat çeken bu kredinin aylık faiz oranı yüzde 1.05’tir.

En Uygun Faizli İhtiyaç Kredisi

Cep telefonları vasıtasıyla bireysel kredi başvurusu şeklinde yapılan bu kredinin kullanımı da oldukça kolaydır. Başvuru sahipleri TC Kimlik Numaraları ile cep telefonlarından yolladıkları SMS ile Fibabanka kredi başvurusu yapabilirler.

Fibabanka bireysel kredi kullanımında alınan ücretler sigorta masrafı, kredi tahsis ücreti ve BSMV’den oluşur. Krediye yapılacak olan sigortanın ücretinin ne kadar olacağı kredinin vadesine, tutarına ve başvuru sahibinin bankalardaki durumu, cinsiyeti ve yaşı ile ilgili olarak değişir. Eğitim kredisinde en fazla uygulanabilen vade seçeneği 96 aydır. Bu kredi kampanyası sadece öğrencilerin okul ücretleri için kullanılmaktadır. Fibabanka en düşük faizli eğitim kredisi tutarının ödemenin yapılacağı okula yollanması için krediyi kullanan kişiden EFT talimatı alınmaktadır. Fibabanka sunduğu kredilere yapılan başvuruları serbestçe değerlendirme, karar verme hakkına sahip olmakla birlikte, istediği zaman kredi faizlerinde ve kredi kullanım şartlarında değişiklik yapma hakkını da saklı tutar.

Fibabanka 30.000 Lira Eğitim Kredisi

Fibabanka 30.000 lira eğitim kredisi başvurusu yaparak bu kredisi onaylanan ve krediyi 60 ayda geri ödemek isteyen bir veliye yüzde 1.05 oranında aylık faiz oranı uygulanır. Kredinin aylık taksitleri 715.59 lira, kredi bitiminde ödenmiş olan toplam tutar 42.935,40 liradır. Kredinin yıllık maliyet oranı ise 16.4879 olarak bildirilmiştir.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,207TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.

Lansman Ne Demek? Lansman Fiyat Avantajlı Mıdır?

Lansman Fransızca kökenlidir. Anlamı, tanıtım, ortaya çıkarma ya da tanıtma olarak bilinmektedir. Karşımıza genel olarak haberlerde ve televizyon reklamlarında çıkan lansmanla, piyasaya yeni çıkan bir ürünün satışa çıkmasında ya da bu ürünün tanıtımının yapılmasında sık sık karşılaşırız.

Fibabanka Lise Mezunu Engelli Memur Alımları Başladı!

Fibabanka tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda en az lise mezunu engelli memur alımları...

Kuveyt Türk 3 Farklı İlde Gişe Yetkilisi Alımı Yapıyor!

Türkiye'de 300'den fazla şubesi olan ve 5000'den fazla da çalışanı olan Kuveyt Türk Katılım Bankası bünyesinde istihdam etmek için Gişe Yetkilisi alımı yapacağını duyurdu.