Ana SayfaGündemDenizbank 125.000 TL Kentsel Dönüşüm Kredisi!

Denizbank 125.000 TL Kentsel Dönüşüm Kredisi!

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Denizbank kentsel dönüşüm kredisi ile birlikte bu konuda ücretsiz danışmanlık hizmeti de veriyor. Riskli alan ya da riskli binasını yeniden yapmak için kentsel dönüşüm kredisi kullanmak isteyen kişiler Denizbank ile kentsel dönüşüme daha avantajlı başlayabiliyorlar.

Denizbank Kentsel Dönüşüm Kredisi Düşük Faiz Oranları

Denizbank en uygun kentsel dönüşüm konut kredisi faiz oranları yüzde 0.88’den başlar. Bu kredide ayrıca 24 aya kadar ana para ödemesiz dönem de bulunmaktadır. Denizbank kentsel dönüşüm kredisi kullanmak isteyen riskli binası ya da alanı olan hak sahipleri tüm Denizbank şubelerinden, Denizbank Mortgage iletişim merkezini telefonla arayarak ya da bankanın internet sitesi üzerinden ücretsiz bir şekilde kentsel dönüşüm ile ilgili danışmanlık hizmeti alabilirler. Ayrıca hak sahipleri Denizbank’ın anlaşmalı olduğu firmaların sunduğu özel avantajlardan ve indirimlerden yararlanarak Riskli Yapı Tespit Raporu alabilirler. Banka tarafından ayrıca inşaat tamamlama garantisi de verilmektedir.

En Uygun Kentsel Dönüşüm Kredisi

Denizbank avantajlı kentsel dönüşüm kredi fırsatı başvurusu yaparak 125.000 lira kredi kullanan ve 0 – 24 ay arasında geri ödeyecek olanlar 18.853,59 lira, 36 – 60 ay arasında geri ödeyecek olanlar 50.414,72 lira ve 72 – 120 ay arasında geri ödeyecek olanlardan 11.096,64 lira toplam faiz ödeyeceklerdir. Belirtilen faiz tutarları ve oranları kentsel dönüşüm kredisi kullanımında hayat sigortasının Denizbank’a yaptırılması durumunda uygulanmaktadır. Sigortanın farklı yerden yapılması durumunda kentsel dönüşüm kredisi faiz oranları yüzde 0.1 oranında artar. Kentsel dönüşüm kredisi ücretleri ise 148.68 lira taşınmaz rehin ücreti, 700 lira ekspertiz ücreti ve kredi tutarının yüzde 0.5 oranında kredi tahsis ücreti alınır. 

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
67TakipçilerTakip Et
2,216TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.

Lansman Ne Demek? Lansman Fiyat Avantajlı Mıdır?

Lansman Fransızca kökenlidir. Anlamı, tanıtım, ortaya çıkarma ya da tanıtma olarak bilinmektedir. Karşımıza genel olarak haberlerde ve televizyon reklamlarında çıkan lansmanla, piyasaya yeni çıkan bir ürünün satışa çıkmasında ya da bu ürünün tanıtımının yapılmasında sık sık karşılaşırız.

Fibabanka Lise Mezunu Engelli Memur Alımları Başladı!

Fibabanka tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda en az lise mezunu engelli memur alımları...

Kuveyt Türk 3 Farklı İlde Gişe Yetkilisi Alımı Yapıyor!

Türkiye'de 300'den fazla şubesi olan ve 5000'den fazla da çalışanı olan Kuveyt Türk Katılım Bankası bünyesinde istihdam etmek için Gişe Yetkilisi alımı yapacağını duyurdu.