Bankacıyım.Net

Şekerbank Müşteri Temsilcisi Yeni Personel Alımı!

Şekerbank Müşteri Temsilcisi Yeni Personel Alımı!

Son dönemlerde piyasalarda hızlı yükselişe geçen Şekerbank yeni personel alımları yapıyor.

Son dönemlerde piyasalarda hızlı yükselişe geçen Şekerbank yeni personel alımları yapıyor. Genişleyen kadrosu için İşletme Bankacılığı Müşteri Temsilcisi arayışına giren bankanın Müşteri Temsilcisi pozisyonu için kriterlerini haberimizin devamında bulabilirsiniz.

Şekerbank’ın Anadolu Bankacılığı misyonuna uyum sağlayabilecek İşletme Bankacılığı Müşteri Temsilcisi adayları, bankanın dinamik yapısına ayak uydurabilecek, kariyerini bankacılık sektöründe ilerletme amacında olan adaylar arasından seçilecek.

Şekerbank Personel Alımları

İşletme Bankacılığı Müşteri Temsilcisi pozisyonuna başvuracak adaylar, Şekerbank yeni personel alımı iş başvurusu genel kriterleri doğrultusunda, üniversitelerin lisans düzeyinde eğitim veren bölümlerinden, özellikle İktisadi ve İdari Bilimler Fakülteleri bölümlerinden mezun kişiler olması gerekmektedir. İlgili pozisyon için deneyimli personel arayışında olan banka işe alımlarda en az 3 yıllık işletme bankacılığı deneyimi olan, portföy yönetimi konusunda tecrübeli adaylara öncelik verecek. Takım ruhuna uyum sağlayabilecek, iletişimi güçlü, satış konusunda kendine güvenen, hedef odaklı satış yapabilecek, esnek çalışma saatlerine alışık ve erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış adaylar arasından işe alım yapacak.

Şekerbank Deneyimli Personeller Arıyor

Şekerbank müşteri temsilcisi iş başvurusu yapan adaylardan deneyimli olanlara öncelik verecek ve işe kabul edecek. İşe alınan personellerin asli görevleri arasında banka ürünlerinin müşterilere tanıtılması, pazarlama ve satışının gerçekleştirilmesi, verilen hedeflere uyularak verimliliğin arttırılması, müşteri portföyünün genişletilmesi, yeni müşterilerin kazandırılıp kalıcı çözümler üretilmesi  bulunuyor.

Orta Düzey Yönetici pozisyonunda işe alınacak olan banka müşteri temsilcisi iş başvurusu yapacak adaylar Şekerbank’ta sürekli ve tam zamanlı olarak satış departmanın görev yapacaklar.

Şekerbank İş Başvuruları                      

Şekerbank iş başvuruları ile ilgilenen adaylara küçük bir hatırlatma ekleyelim. Bu pozisyonun son başvuru tarihi 21 Eylül 2017’dir. Detaylı bilgi almak isteyen ya da banka müşteri temsilcisi iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirler.

İlgili:  ICBC Turkey Bank İstanbul’da Uzman Alımı Gerçekleştirecek!

http://www.kariyer.net/is-ilani/sekerbank-isletme-bankaciligi-musteri-temsilcisi-sarigazi-1837859

SOSYAL MEDYADA PAYLAŞ


Sizin Görüşleriniz

Aşağıda yer alan form aracılığıyla görüş ve düşüncelerinizi bize bildirerek, tecrübelerinizden fayda sağlamamıza yardımcı olabilirsiniz.

Görüşlerinizi Bildirin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.