Yapı Kredi Bankası 20.000 TL Kefilsiz Taşıt Kredisi!

0

Yapı Kredi Bankası taşıt kredisi kullanımı oldukça kolay olmakla birlikte banka tarafından kredi faiz oranları da her bütçeye uygun hale getirilmiştir.

Yapı Kredi En Uygun Taşıt Kredisi

Yapı Kredi Bankası ikinci el taşıt kredisi olarak da kullanılabilen bu kredi kampanyası sıfır araçlar için de geçerlidir. 10 yaşa kadar olan ikinci el araçlarda kefilsiz, ekspertiz ücreti ödemeden kullanılan Yapı Kredi Bankası taşıt kredisi için 48 aya kadar vade seçeneği bulunmaktadır. Bireysel taşıt kredisi kullanarak istediği araca sahip olmak isteyenler için uygun hale getirilmiş olan bu kredi kampanyasına online taşıt kredisi başvurusu yapılabilmektedir. Yapı Kredi Bankası mobil şubeden, bankanın web sitesinden yapılabilen online başvuruların yanı sıra en yakın banka şubesine giderek de bu krediden yararlanmak mümkündür.

Yapı Kredi Bankası Taşıt Kredisi için Gerekli Evraklar

Bankaların en uygun taşıt kredileri içinde yer alan Yapı Kredi Taşı kredisi için başvurusu yapan herkesten nüfus cüzdanı ve gelir belgesi istenmektedir. Gelir belgesi olarak çalışanlar son 2 ay ait maaş bordrolarının güncel halini ya da çalıştıkları şirketin antetli kağıdına yazılmış, kaşelenip yetkililer tarafından imzalanmış maaş yazısı, şirketin vergi levhası ve imza sirkülerini; serbest meslek sahipleri vergi levhalarının güncel halini; emekliler emekli maaş hesap cüzdanlarının fotokopisini; eğer kira gelirleri varsa kira kontratı ve tapuyu ibraz edebilirler.

Düşük faizli taşıt kredi başvurusu yaparak bu kampanyadan yararlanmak isteyenlerden ayrıca su, elektrik, doğalgaz, telefon gibi faturalardan biri, kredi sahibi adına düzenlenmiş olan güncel adres bilgisi belgesi de istenmektedir. Sıfır kilometre taşıt kredisi kullananlardan aracın proforma faturası ve asık fatura, ikinci el taşıt kredisi kullananlardan da aracın ruhsatı ve en çok 15 gün öncesinde alınmış araçlar için noter tasdikli satış sözleşmesi istenmektedir.

20.000 Lira Taşıt Kredisi

Yapı Kredi Bankası 20.000 lira taşıt kredisi başvurusu yaparak başvurusu onaylanan ve bu krediyi 24 ayda geri ödemek isteyen bir müşteriye yüzde 1.27 aylık faiz uygulanır. Aynı müşterinin aylık kredi taksitleri 1.001 lira olurken kredi bitiminde ödemiş olacağı toplam tutar da 24.024 lira olarak hesaplanabilir.  

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın