Ana SayfaGündemGaranti Bankası 50.000 Lira Taşıt Kredisi!

Garanti Bankası 50.000 Lira Taşıt Kredisi!

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Hayallerinde bir otomobil sahibi olmak olan kişiler Garanti Bankası hızlı taşıt kredisi kampanyasında 108  ay vade seçeneği bulunmaktadır. Hemen araç sahibi olan müşteriler taşıt kredisi ödemelerini uzun vadede yaparlar.

Garanti Bankası Kefilsiz Taşıt Kredisi

Garanti Bankası uygun taşıt kredisi kullanmak isteyen kişilerde kefil şartı aranmamaktadır. Değişik markalar ve modeller ile ilgili cazip fırsatların sunulduğu bu hızlı taşıt kredisi seçeneğinde kredi kullanan kişilerin gelir akışına uygun ödeme planı oluşturulabilmektedir. Bankaların en uygun taşıt kredileri arasında yer alan bu kredi kampanyasında satın alınan araca kredi vadesi bitimine kadar banka tarafından rehin koyulur.

Sıfır kilometre araçlar için kullanılan Garanti Bankası araç kredisi için kefil şartı olmamakla birlikte, banka gerekli gördüğü hallerde bildirdiği şartları değiştirme, faiz oranlarında değişiklik yapma ve kefil isteme hakkını saklı tutar.

108 Ay Vade İmkanı

Garanti Bankası hızlı araç kredisi kullanarak ikinci el araç sahibi olmak isteyen kişilere aracın yaşına ve kredinin vadesi en fazla 108 ay olabilecek şekilde kredi kullandırılır. Garanti Bankası ikinci el araç kredisi için de kefil şartı bulunmamaktadır. Bireysel müşterilerine ve gerçek kişi KOBİ müşterilerine uygulanan kredilendirme oranı kredinin 50.000 liraya kadar olan bölümü için yüzde 70, daha fazlası için yüzde 50’dir.

Taşıt kredisi kullanımlarında taşıtın kaskosu Eureko Sigorta tarafından yapıldığı takdirde faiz oranında yüzde 0.05 oranında indirim uygulanır. Garanti Bankası taşıt kredisinin masrafları kredi tahsis ücret, sigorta prim bedeli ve vergilerdir.

50.000 Lira Taşıt Kredisi

Garanti Bankası 50.000 lira taşıt kredisi kullanan bu kredisini 48 ayda ödeyecek olan bir kişiye uygulanan aylık faiz oranı yüzde 1.44’tür. Bu tutar ve vadedeki kredinin tahsis ücreti 262.50 lira, kasko bedeli 1.300 liradır. Kredinin aylık taksitleri 1.562,50 lira olurken, kredi bitiminde ödenecek olan toplam tutar ise 73.977,49 lira olarak hesaplanabilir.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.