AvivaSA Sigorta Satış Personelleri Alımları!

AvivaSA emeklilik Hayat Aş., bünyesinde görev verilmek üzere Bireysel Emeklilik Lisansı sahibi finansal danışman personel alımı yapılacak.

AvivaSA emeklilik Hayat Aş., bünyesinde görev verilmek üzere Bireysel Emeklilik Lisansı sahibi finansal danışman personel alımı yapılacak. Bu işe alımlar ile ilgili tüm ayrıntılara haberimizden ulaşılabilir.

Türkiye’de sigortacılık sektörünün önde gelen şirketlerinden olan AvivaSA Emeklilik Hayat, hayat sigortaları ve bireysel emeklilik sigortaları ile ilgili çalışmaktadır. Şirketin iş ortağı olan acenteler ve banka şubelerinin sayısı gün geçtikçe artmaktadır. AvivaSA Sigorta personel alımları yapacağı pozisyona dair tüm detaylar aşağıdadır.

Deneyimli Sigorta Satış Personelleri

Deneyimli sigorta satış personeli alımı yapacak olan pozisyona başvuru yapacak olan adayların sigortacılık ve bankacılık sektöründe daha önceden en az 1 yıl olmak üzere görev almış ve deneyim sahibi olmaları gerekiyor. Adayların E – BEAS Sertifikası sahibi olması da istenirken, ayrıca 2 yılık ön lisans eğitimi veren üniversite bölümlerinden ya da 4 yıllık lisans eğitimi veren üniversite bölümlerinden mezun olmaları da istenirken, satış alanında kariyer hedeflerinin olması da şirket tarafından belirtilen kriterler arasında yer alıyor.

AvivaSA Satış Personellerinin Görevleri

AviaSA deneyimli satış elemanı alımları ile ilgilenen ve başvuru yapan adaylar şirket tarafından değerlendirmeye alınacaktır. Yapılan değerlendirme sonucunda işe alımına karar verilen kişiler AivaSA Sigorta’nın satış ekibinde görev alacaklar ve şirketin sigorta ürünlerinin satışını gerçekleştirerek müşteri memnuniyetini sağlayacaklar. Yeni personeller sigorta şirketi bünyesinde sayış departmanında sürekli ve tam zamanlı olarak çalışacaklar.

İlgili:  Akbank, Engelli Gişe Yetkilisi Alımı Gerçekleştirecek!

AvivaSA Sigorta İş Başvuruları

3 Kasım 2017 tarihine kadar devam edecek olan AvivaSA Sigorta iş başvuruları ile ilgilenen kişiler aşağıdaki bağlantıdan gerekli tüm bilgilere ulaşabilirler. Ayrıca sigorta şirketi iş başvurusu yapmak isteyenler de bu bağlantıyı kullanabilirler.

http://www.kariyer.net/is-ilani/avivasa-emeklilik-ve-hayat-a-s-bes-lisansli-finansal-danisman-mugla-1705792

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.