Ana SayfaSigorta İş İlanlariAvivaSA Sigorta Satış Personelleri Alımları!

AvivaSA Sigorta Satış Personelleri Alımları!

Yayın tarihi:

Google Haberlere Abone Ol:

AvivaSA emeklilik Hayat Aş., bünyesinde görev verilmek üzere Bireysel Emeklilik Lisansı sahibi finansal danışman personel alımı yapılacak. Bu işe alımlar ile ilgili tüm ayrıntılara haberimizden ulaşılabilir.

Türkiye’de sigortacılık sektörünün önde gelen şirketlerinden olan AvivaSA Emeklilik Hayat, hayat sigortaları ve bireysel emeklilik sigortaları ile ilgili çalışmaktadır. Şirketin iş ortağı olan acenteler ve banka şubelerinin sayısı gün geçtikçe artmaktadır. AvivaSA Sigorta personel alımları yapacağı pozisyona dair tüm detaylar aşağıdadır.

Deneyimli Sigorta Satış Personelleri

Deneyimli sigorta satış personeli alımı yapacak olan pozisyona başvuru yapacak olan adayların sigortacılık ve bankacılık sektöründe daha önceden en az 1 yıl olmak üzere görev almış ve deneyim sahibi olmaları gerekiyor. Adayların E – BEAS Sertifikası sahibi olması da istenirken, ayrıca 2 yılık ön lisans eğitimi veren üniversite bölümlerinden ya da 4 yıllık lisans eğitimi veren üniversite bölümlerinden mezun olmaları da istenirken, satış alanında kariyer hedeflerinin olması da şirket tarafından belirtilen kriterler arasında yer alıyor.

AvivaSA Satış Personellerinin Görevleri

AviaSA deneyimli satış elemanı alımları ile ilgilenen ve başvuru yapan adaylar şirket tarafından değerlendirmeye alınacaktır. Yapılan değerlendirme sonucunda işe alımına karar verilen kişiler AivaSA Sigorta’nın satış ekibinde görev alacaklar ve şirketin sigorta ürünlerinin satışını gerçekleştirerek müşteri memnuniyetini sağlayacaklar. Yeni personeller sigorta şirketi bünyesinde sayış departmanında sürekli ve tam zamanlı olarak çalışacaklar.

AvivaSA Sigorta İş Başvuruları

3 Kasım 2017 tarihine kadar devam edecek olan AvivaSA Sigorta iş başvuruları ile ilgilenen kişiler aşağıdaki bağlantıdan gerekli tüm bilgilere ulaşabilirler. Ayrıca sigorta şirketi iş başvurusu yapmak isteyenler de bu bağlantıyı kullanabilirler.

http://www.kariyer.net/is-ilani/avivasa-emeklilik-ve-hayat-a-s-bes-lisansli-finansal-danisman-mugla-1705792

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
67TakipçilerTakip Et
2,213TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.

Lansman Ne Demek? Lansman Fiyat Avantajlı Mıdır?

Lansman Fransızca kökenlidir. Anlamı, tanıtım, ortaya çıkarma ya da tanıtma olarak bilinmektedir. Karşımıza genel olarak haberlerde ve televizyon reklamlarında çıkan lansmanla, piyasaya yeni çıkan bir ürünün satışa çıkmasında ya da bu ürünün tanıtımının yapılmasında sık sık karşılaşırız.

Fibabanka Lise Mezunu Engelli Memur Alımları Başladı!

Fibabanka tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda en az lise mezunu engelli memur alımları...

Kuveyt Türk 3 Farklı İlde Gişe Yetkilisi Alımı Yapıyor!

Türkiye'de 300'den fazla şubesi olan ve 5000'den fazla da çalışanı olan Kuveyt Türk Katılım Bankası bünyesinde istihdam etmek için Gişe Yetkilisi alımı yapacağını duyurdu.