Anadolubank Ticari Bankacılık Yeni Personel Alımları!

Anadolubank’ın yeni personel alımları kapsamında Ticari Bankacılık Portföy Yöneticiliği pozisyonuna işe alım gerçekleştirilecek.

Anadolubank’ın yeni personel alımları kapsamında Ticari Bankacılık Portföy Yöneticiliği pozisyonuna işe alım gerçekleştirilecek. Banka eleman alımı ile ilgili bütün detaylar ve başvuru koşulları haberimizde yer alıyor.

Üniversite Mezunu Banka Personeli Alımı

Anadolubank yeni eleman alımları şeklinde yapılacak olan işe alımlarla ilgilenen ve başvuru yapacak olan adayların üniversitelerin bankacılık ile ilgili fakültelerinden mezun olması banka tarafından bildirilen öncelikli şartlar arasında bulunuyor. Daha önce banka şubelerinde görev almış olması istenen başvuru sahiplerinin ticari bankacılık hakkında bilgi sahibi olması ve bu alanda en az 5 yıl boyunca çalışmış olması da gerekiyor.

Anadolubank ticari müşteri temsilcisi iş başvurusu yapmak isteyen kişilerin banka ürünleri ve bankacılık mevzuatı konularına hakim olması, iş ile ilgili sorumluluklarının bilincinde olması, hareketli ve dinamik bir işte çalışmaya istekli, takım çalışmasına ayak uydurabilecek olması, banka tarafından belirtilen hedefler çerçevesinde satış gerçekleştirecek olması, satış alanında yetenek sahibi ve başarılı olduğuna inanması da gerekiyor.

Banka müşteri temsilcisi iş başvurusu yapacak olan adayların ayrıca Krediler, Mali Analiz, Dış Ticaret ve Nakit Yönetimi Sistemleri konularına hakim ve bilgili olmaları da gerekiyor. B sınıfı ehliyetlerinin olması istenen adayların aktif olarak araç kullanabiliyor olması da Anadolubank tarafından aranan şartlar arasında bulunuyor.

İlgili:  ING Bank, Özel Bankacılık Müşteri Temsilcisi Alımı Gerçekleştirecek!

Anadolubank pazarlama yöneticisi iş başvurusu yapacak olan erkek adayların ise askerlik görevlerini tamamlamış ve hiçbir ilişiklerinin kalmamış olması gerekiyor. Belirtilen özellik ve şartları yerine getirdiğini düşünen kişiler banka bünyesinde çalışmak üzere Anadolubank yeni personel iş başvurusu yapabiliyorlar.

Anadolubank İş Başvuruları                                       

6 Ekim 2017 tarihine kadar devam edecek olan Anadolubank iş başvuruları ile ilgilenen kişiler için aşağıdaki bağlantı paylaşılmıştır. Banka iş başvurusu yapmak ve daha daha detaylı bilgi sahibi olmak isteyenler bu bağlantıdan yararlanabilirler.

http://www.kariyer.net/is-ilani/anadolubank-ticari-bankacilik-portfoy-yoneticisi-1849955

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.