Advert Advert Advert

Anadolubank Ticari Bankacılık Yeni Personel Alımları!

Anadolubank Ticari Bankacılık Yeni Personel Alımları!

Anadolubank’ın yeni personel alımları kapsamında Ticari Bankacılık Portföy Yöneticiliği pozisyonuna işe alım gerçekleştirilecek.

İş Başvuruları ve Özgeçmiş Oluşturma

Anadolubank’ın yeni personel alımları kapsamında Ticari Bankacılık Portföy Yöneticiliği pozisyonuna işe alım gerçekleştirilecek. Banka eleman alımı ile ilgili bütün detaylar ve başvuru koşulları haberimizde yer alıyor.

Üniversite Mezunu Banka Personeli Alımı

Anadolubank yeni eleman alımları şeklinde yapılacak olan işe alımlarla ilgilenen ve başvuru yapacak olan adayların üniversitelerin bankacılık ile ilgili fakültelerinden mezun olması banka tarafından bildirilen öncelikli şartlar arasında bulunuyor. Daha önce banka şubelerinde görev almış olması istenen başvuru sahiplerinin ticari bankacılık hakkında bilgi sahibi olması ve bu alanda en az 5 yıl boyunca çalışmış olması da gerekiyor.

Anadolubank ticari müşteri temsilcisi iş başvurusu yapmak isteyen kişilerin banka ürünleri ve bankacılık mevzuatı konularına hakim olması, iş ile ilgili sorumluluklarının bilincinde olması, hareketli ve dinamik bir işte çalışmaya istekli, takım çalışmasına ayak uydurabilecek olması, banka tarafından belirtilen hedefler çerçevesinde satış gerçekleştirecek olması, satış alanında yetenek sahibi ve başarılı olduğuna inanması da gerekiyor.

Banka müşteri temsilcisi iş başvurusu yapacak olan adayların ayrıca Krediler, Mali Analiz, Dış Ticaret ve Nakit Yönetimi Sistemleri konularına hakim ve bilgili olmaları da gerekiyor. B sınıfı ehliyetlerinin olması istenen adayların aktif olarak araç kullanabiliyor olması da Anadolubank tarafından aranan şartlar arasında bulunuyor.

Anadolubank pazarlama yöneticisi iş başvurusu yapacak olan erkek adayların ise askerlik görevlerini tamamlamış ve hiçbir ilişiklerinin kalmamış olması gerekiyor. Belirtilen özellik ve şartları yerine getirdiğini düşünen kişiler banka bünyesinde çalışmak üzere Anadolubank yeni personel iş başvurusu yapabiliyorlar.

Anadolubank İş Başvuruları                                       

6 Ekim 2017 tarihine kadar devam edecek olan Anadolubank iş başvuruları ile ilgilenen kişiler için aşağıdaki bağlantı paylaşılmıştır. Banka iş başvurusu yapmak ve daha daha detaylı bilgi sahibi olmak isteyenler bu bağlantıdan yararlanabilirler.

http://www.kariyer.net/is-ilani/anadolubank-ticari-bankacilik-portfoy-yoneticisi-1849955

Anadolubank iş başvuruları Banka müşteri temsilcisi iş başvurusu Anadolubank’ın yeni personel alımları Anadolubank ticari müşteri temsilcisi iş başvurusu
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
HSBC'den 120 Ay Vadeli 80.000 TL Konut Kredisi! Uygun Faiz Oranı, Anında Başvuru İmkanı!
HSBC'den 120 Ay Vadeli 80.000 TL Konut Kredisi! Uygun Faiz Oranı, Anında Başvuru İmkanı!
Denizbank'tan 100.000 TL İndirimli Konut Kredisi!
Denizbank'tan 100.000 TL İndirimli Konut Kredisi!