Bankacıyım.Net

QNB Finansbank 5.000 Lira İhtiyaç Kredisi!

QNB Finansbank 5.000 Lira İhtiyaç Kredisi!

QNB Finansbank ihtiyaç kredileri uygun faiz oranları ile ihtiyaç sahiplerinin bu fırsattan yararlanmasını sağlıyor.

QNB Finansbank ihtiyaç kredileri uygun faiz oranları ile ihtiyaç sahiplerinin bu fırsattan yararlanmasını sağlıyor.

QNB Finansbank İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Bankaların en uygun ihtiyaç kredileri arasında yer alan bu kredi kampanyası ile QNB Finansbank 3 ay erteleme imkanı da sunuyor. 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak isteyenler SMS ile kredi başvurusu yapabiliyorlar. Sadece TC Kimlik numarası ile başvurulabilen bu krediye aynı zamanda QNB Finansbank internet şubesinden ya da bankanın cep şubesinden de online ihtiyaç kredisi başvurusu yapılabiliyor. Bankanın bu ihtiyaç kredisine uygulanan faiz oranları başvuru sahibinin kredi puanına göre değişiklik gösteriyor.

En Uygun İhtiyaç Kredisi Kampanyası                                

QNB Finansbank ihtiyaç kredisi başvurusu yaparak kredi kullanımına banka tarafından bir engel görülmeyen müşteriler için hayat sigortası şartı bulunmaktadır. Hayat sigortası poliçesi QNB Finansbank tarafından düzenlenebildiği gibi, kredi sahibi poliçesini başka bir firmada düzenletip QNB Finansbank’a ibraz da edebiliyor. Hayat sigortasının QNB Finansbank tarafından düzenlenmesi ile farklı yerde düzenlenmesi krediye faiz oranlarında farklılık şeklinde yansıyor.

Avantajlı ihtiyaç kredisi kullanımında kredi sahipleri istedikleri takdirde 3 ay erteleyerek de ödeyebiliyorlar. Krediye uygulanan vade ise en fazla 48 ay olarak dikkat çekiyor. QNB Finansbank uygun ihtiyaç kredisinde kredinin toplam tutarı üzerinden yüzde 0.5 oranında kredi tahsis ücreti tahsil edilmektedir. Kredinin diğer masrafları arasında sigorta prim ücreti ve vergiler bulunmaktadır.

5.000 Lira İhtiyaç Kredisi                                           

QNB Finansbank 5.000 lira ihtiyaç kredisi başvurusu yaparak kredisi onay alan ve krediyi 48 ayda ödemek isteyen bir kişinin aylık kredi taksitleri 147.63 lira, krediye uygulanan aylık faiz oranı yüzde 1.27 olurken, kredi bitiminde ödenmiş olan toplam tutar ise 7.086,24 liradır. 

SOSYAL MEDYADA PAYLAŞ


Sizin Görüşleriniz

Aşağıda yer alan form aracılığıyla görüş ve düşüncelerinizi bize bildirerek, tecrübelerinizden fayda sağlamamıza yardımcı olabilirsiniz.

Görüşlerinizi Bildirin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.