Bankacıyım.Net

QNB Finansbank 20.000 TL İhtiyaç Kredisi!

QNB Finansbank 20.000 TL İhtiyaç Kredisi!

Bankaların ihtiyaç kredisi faiz oranları farklılıklar gösterir. QNB Finansbank ihtiyaç kredisi de bu krediler arasında öne çıkmaktadır.

Bankaların ihtiyaç kredisi faiz oranları farklılıklar gösterir. QNB Finansbank ihtiyaç kredisi de bu krediler arasında öne çıkmaktadır.

QNB Finansbank İhtiyaç Kredisi

QNB Finansbank kredi başvurusu yaparak nakit ihtiyaçlarını karşılamak isteyen kişiler 48 aya varan vade seçeneklerinden faydalanabiliyorlar. Krediye uygulanan faiz oranları kredi başvurusu yapan kişilerin kredi notuna göre değişmektedir. Banka şubesine giderek yapılabilen QNB Finansbank uygun faizli ihtiyaç kredisine aynı zamanda bankanın cep şubesinden veya web şubesinden de yapılabiliyor.

İhtiyaç kredisi online başvuru yaparak kredi kullanan kişilerden toplam kredi tutarının yüzde 5’i oranında BSMV ve yüzde 0.5 oranında kredi tahsis ücreti tahsil edilir. QNB Finansbank ihtiyaç kredisi için hayat sigortası zorunludur. Hayat sigorta primlerinin ücretinin ne kadar olacağı kişinin yaşına ve kredi tutarı ile vadesine bağlıdır. Hayat sigortasının QNB Finansbank tarafından yaptırılması halinde faiz oranlarında indirim uygulanır. Ancak kredi sahipleri hayat sigortası poliçelerini farklı bir yerden de yaptırabilirler.

QNB Finansbank İhtiyaç Kredisi için Gerekli Belgeler

QNB Finansbank ihtiyaç kredisi kullanmak isteyerek başvuru yapan ve kredisi onaylanan kişilerden kimlik belgesi olarak nüfus cüzdanı veya noter tasdikli sureti istenmektedir. Ayrıca güncel adres bildirimi belgesi, son 3 aya ait telefon, doğalgaz, su gibi faturalardan biri ve kişinin çalışma durumuna göre değişen gelir belgesi isteniyor.

20.000 Lira İhtiyaç Kredisi

QNB Finansbank’a kredi başvurusu yaparak 20.000 lira kredi kullanmak istediğini ve bu kredisini 36 ayda ödemek istediğini bildiren bir kişiye aylık yüzde 1.27 oranında faiz uygulanır. Kredi aylık taksitleri 271 lira olurken, kredi bitiminde ödenecek toplam tutar da 26.133,84 lira olarak hesaplanır. Bu tutar ve vadedeki kredinin tahsis ücreti 100 liradır. 

SOSYAL MEDYADA PAYLAŞ


Sizin Görüşleriniz

Aşağıda yer alan form aracılığıyla görüş ve düşüncelerinizi bize bildirerek, tecrübelerinizden fayda sağlamamıza yardımcı olabilirsiniz.

Görüşlerinizi Bildirin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.