Ana SayfaKredilerQNB Finansbank 20.000 TL İhtiyaç Kredisi!

QNB Finansbank 20.000 TL İhtiyaç Kredisi!

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Bankaların ihtiyaç kredisi faiz oranları farklılıklar gösterir. QNB Finansbank ihtiyaç kredisi de bu krediler arasında öne çıkmaktadır.

QNB Finansbank İhtiyaç Kredisi

QNB Finansbank kredi başvurusu yaparak nakit ihtiyaçlarını karşılamak isteyen kişiler 48 aya varan vade seçeneklerinden faydalanabiliyorlar. Krediye uygulanan faiz oranları kredi başvurusu yapan kişilerin kredi notuna göre değişmektedir. Banka şubesine giderek yapılabilen QNB Finansbank uygun faizli ihtiyaç kredisine aynı zamanda bankanın cep şubesinden veya web şubesinden de yapılabiliyor.

İhtiyaç kredisi online başvuru yaparak kredi kullanan kişilerden toplam kredi tutarının yüzde 5’i oranında BSMV ve yüzde 0.5 oranında kredi tahsis ücreti tahsil edilir. QNB Finansbank ihtiyaç kredisi için hayat sigortası zorunludur. Hayat sigorta primlerinin ücretinin ne kadar olacağı kişinin yaşına ve kredi tutarı ile vadesine bağlıdır. Hayat sigortasının QNB Finansbank tarafından yaptırılması halinde faiz oranlarında indirim uygulanır. Ancak kredi sahipleri hayat sigortası poliçelerini farklı bir yerden de yaptırabilirler.

QNB Finansbank İhtiyaç Kredisi için Gerekli Belgeler

QNB Finansbank ihtiyaç kredisi kullanmak isteyerek başvuru yapan ve kredisi onaylanan kişilerden kimlik belgesi olarak nüfus cüzdanı veya noter tasdikli sureti istenmektedir. Ayrıca güncel adres bildirimi belgesi, son 3 aya ait telefon, doğalgaz, su gibi faturalardan biri ve kişinin çalışma durumuna göre değişen gelir belgesi isteniyor.

20.000 Lira İhtiyaç Kredisi

QNB Finansbank’a kredi başvurusu yaparak 20.000 lira kredi kullanmak istediğini ve bu kredisini 36 ayda ödemek istediğini bildiren bir kişiye aylık yüzde 1.27 oranında faiz uygulanır. Kredi aylık taksitleri 271 lira olurken, kredi bitiminde ödenecek toplam tutar da 26.133,84 lira olarak hesaplanır. Bu tutar ve vadedeki kredinin tahsis ücreti 100 liradır. 

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
67TakipçilerTakip Et
2,212TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.

Lansman Ne Demek? Lansman Fiyat Avantajlı Mıdır?

Lansman Fransızca kökenlidir. Anlamı, tanıtım, ortaya çıkarma ya da tanıtma olarak bilinmektedir. Karşımıza genel olarak haberlerde ve televizyon reklamlarında çıkan lansmanla, piyasaya yeni çıkan bir ürünün satışa çıkmasında ya da bu ürünün tanıtımının yapılmasında sık sık karşılaşırız.

Fibabanka Lise Mezunu Engelli Memur Alımları Başladı!

Fibabanka tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda en az lise mezunu engelli memur alımları...

Kuveyt Türk 3 Farklı İlde Gişe Yetkilisi Alımı Yapıyor!

Türkiye'de 300'den fazla şubesi olan ve 5000'den fazla da çalışanı olan Kuveyt Türk Katılım Bankası bünyesinde istihdam etmek için Gişe Yetkilisi alımı yapacağını duyurdu.