Yapı Kredi’den Hızlı İhtiyaç Kredisi!

0

Yapı Kredi Bankası, müşterilerine özel internet ve mobil üzerinden başvurularını yapabilecekleri anında ihtiyaç kredisi sunuyor.

Müşterilerinin şubeye gitmeden anında kredi başvurusu yapabileceği ihtiyaç kredisi kampanyası düzenleyen Yapı Kredi Bankası, kredinin onaylanması halinde de direkt olarak müşterilerinin hesaplarına finansmanlarını yatırmaktadır.

Yapı Kredi anında ihtiyaç kredisinin faiz oranları yüzde 1,29’dan başlamaktadır. Faiz oranları hem oluşturulan ödeme planının vade süresine göre hem de müşteri özelinde değişiklik göstermektedir. 48 ay  varan vade seçenekleri sunan banka, kredi için alt ve üst limit tutarı belirlemiştir. Alınabilinecek minimum kredi tutarı 1.000 Türk Lirası, maksimum kredi tutarı ise 10 bin Türk Lirasıdır. Ancak bu anında krediler için geçerli olup, Yapı Kredi Bankası müşterisi pozisyonunda bulunan kişiler ön onaylı 75 bin Türk Lirası ihtiyaç kredisi sunulmaktadır.

Anında kredi başvuruları Yapı Kredi Bankası politikaları çerçevesinde aynı gün içinde incelemeye alınmaktadır. Sonrasında ise sms ile bilgilendirme yapılmaktadır.

Kredi kullanımı esnasında maluliyet ya da vefat durumlarından ötürü banka hayat sigortası yapılmasını talep etmektedir. Hayat sigortası kişilerin özelinde değişiklik göstermektedir. 30 yaşındaki bir müşterisinin 36 ay vadeli ödeme planı ile 10 bin TL aldığını varsayarak sigorta ücretinin hesaplamasını yapan banka 68 Türk Lirası ödeme tutarı çıkartmıştır. Ayrıca kredi dosya masrafları için de temin edilen kredi miktarının binde beşi kadar kredi tahsis ücreti tahsil edilmektedir. Bu ücret tüm bireylerden bir kez alınır ve ödeme süresince bir kez daha alınmaz.

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın