Ana SayfaGündemAkbank’tan Girişimcilere Özel Kredi Havuzu!

Akbank’tan Girişimcilere Özel Kredi Havuzu!

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Akbank’ın ana sponsoru olduğu ‘iyiGirişim Zirvesi’ Endeavor’un organizasyonu ile İzmir Originn’de gerçekleşti.

‘iyiGirişim Zirvesi’nin ana sponsorluğunu Akbank üstlenirken, Ege Genç İş Adamları Derneği’nin desteği ile zirve İzmir Originn’de Endeavor tarafından düzenlendi. Ana teması ‘Temiz enerjiler, Tarım ve Gıda sektörlerindeki girişimcilere yönelik “Sürdürülebilirlik’ temasıyla düzenlenen organizasyonda sektörün önde gelen girişimcileri ve destek sunan kurumlar bir araya geldi.

Akbank İzmir Bölge Müdürü Kayhan Beyhan’ın zirvede gerçekleştirdiği konuşmada Akbank olarak girişimciliğin ve girişimcilerin ön planda tutulduğunu, girişimcilik konusunu kurumsal sosyal sorumluluk faaliyetleri kapsamında ön planda tuttuklarını, 2007 yılından bu yana geçen 11 yıllık süreçte Endeavor’ın Türkiye’deki faaliyetlerine destek sunduklarına, Endeavor ile hem finansal, hem de finansal olmayan birtakım işbirlikleri gerçekleştirdiklerine değindi.

Girişimcilere Özel Kredi Havuzu Akbank’ta!

Akbank’ın Endeavor tarafından seçilen etkin girişimciler için bir kredi havuzu sistemi oluşturduğunu ifade eden Beyhan, konuşmasında özel finansal desteklere ek olarak aynı zamanda Akbank tarafından girişimcilik programları yürütüldüğünü, geçtiğimiz yıl hayata geçirilen Case Campus programı ile birlikte üniversite öğrencisi olan gençlere girişimciliğin önemli bir kariyer yolu olduğunun gösterilmesinin hedeflendiğini, hayata geçirilen çalışmalar ile Türkiye genelinde girişimcilik ekosistemini güçlendirmeye çalıştıklarını ifade etti.

Beyhan, konuşması esnasında Akbank’ın İstanbul dışında da girişimcilik konusunu takip edip, yaygınlaştırmak adına çalışmalar yaptığını, ‘İyi Girişim Kentler’ projesini 2016 yılı itibariyle hem Ankara’da, hem de İzmir’de hayata geçirdiklerini belirtti. Bu proje kapsamında Akbank’ın ana amacının farklı şehirlerdeki aktif girişimcilere ulaşıp, bu girişimcilere destek sunum, rol modelleri yaratmak olduğunu ifade eden Akbank İzmir Bölge Müdürü Kayhan Beyhan, aynı zamanda bölge bazlı girişimcilik ekosisteminin geliştirilmesine katkı sunmanın hedeflendiğini kaydetti.

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
64TakipçilerTakip Et
2,242TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Fibabanka, Müşteri Hizmetleri Uzmanı Alımı Yapacak!

Fibabanka, Çağrı Merkezi ve Müşteri Hizmetleri departmanlarında sürekli ve tam zamanlı istihdam etmek üzere banka personel alımı yapacak.

Akbank, Müşteri İletişim Merkezi Yetkilisi Alımı Yapıyor!

Türk bankacılık sektöründe akla gelen ilk isimlerden biri olan Akbank, yayınlamış olduğu bir ilan...

Bankaların Çağrı Merkezi Bölümleri

Bankaların çağrı merkezi bölümleri, kendi içinde de Çağrı merkezi teknik destek olan internet bankacılığı...

Kredi Borcumu Ödeyemiyorum Ne Yapabilirim?

Kredi Borcunda Yasal Süreç, Kredi Borcunu Ödeyemeyenlerin İzleyeceği Yollar, Kredi Borcu Zamanında Ödenmezse Ne Olur?, Kredi borcu

Merkez Bankası Faiz Kararını Açıkladı: Politika Faizi Sabit Kaldı!

Piyasalarda merakla beklenen Merkez Bankası faiz kararı açıklandı. Yapılan açıklamaya göre politika faizinde değişiklik yapılmadı.

Burgan Bank, Genel Muhasebe Yetkilisi Alımlarına Başladı!

Burgan Bank, yayımladığı banka iş ilanları ile Finansal Yönetim Grubu bünyesinde görevlendirilmek üzere hızlı...