Anadolubank’tan 10.000 TL İhtiyaç Kredisi!

Beyaz eşyadan mobilyaya, tatilden alışverişte, eğitimden sağlığa kadar tüm bireysel harcamalar için Anadobank 48 ay vadeli ödeme planı ile ihtiyaç kredisi sunuyor.

Anadolubank ihtiyaç kredisi faiz oranları sabit olup, piyasada meydana gelen faiz değişimlerinden, bireylerin kullanmış oldukları kredinin tutarına ya da düzenlenen ihtiyaç kredisi ödeme planına göre değişkenlik göstermemektedir. Kredi faiz oranı yüzde 1,50 olarak belirlenmiştir.

En uygun ihtiyaç kredisini sunan banka, müşterilerinin aylık bütçelerine en uygun ödeme planlarını hazırlayarak müşterilerine kolaylıklar sağlamaktadır. Söz konusu krediden yararlanabilmek için bireylerin 18 yaşlarını doldurmuş ve aylık gelirlerini belgeleyebiliyor olmaları gerekmektedir.Aylık gelirlerini belgeleyemeyenlere Anadolubank kredi imkanı sağlamamaktadır.

Anadolubank ihtiyaç kredisi başvurularında müşterilerden kefil istenir. Kefil kredi teminatı için olup, müşterilerden istenen krediye ilişkin belgeleri kefillerinde getirmeleri gerekmektedir. Kredi başvurusunda T.C. kimlik numarasının yazılı olduğu nüfus cüzdanının aslı ya da fotokopisi, gelir durumunu gösteren belge ile birlikte ikametgah adresinin teyiti için belge istenmektedir.

Kredi kullanımında tüm bireylerin ayrıca hayat sigortası yaptırmaları istenmektedir. Hayat sigortasının ödemeleri ise kişiden kişiye göre değişkenlik göstermektedir.

10.000 TL İhtiyaç Kredisi

Anaodlubank ihtiyaç kredisi kapsamında 48 ay vadeli ödeme planı ile 10 bin TL tutarında finansman alan bireylerin yüzde 1,50 faiz oranı ile ödeyecekleri aylık kredi taksidi 312,89 TL, kredi sonunda ödenecek toplam tutar ise 15 bin 18,72 TL olmaktadır. Aynı kredi tutarı 36 ve 24 ay vadeli ödeme planları ile alındığında aylık kredi taksitleri sırası ile 379,84 TL ve 516,81 TL, kredi sonunda ödenecek toplam tutar ise sırası ile 13 bin 674,24 TL  ve 12 bin 403,44 TL olmaktadır.

İhtiyaç kredisi dosya masrafları için banka temin edilen kredi tutarının en fazla binde beşi olacak kadar kredi tahsis ücreti tahsil eder. Bu ücret herkesten bir defalığına alınır ve 10.000 TL için ise 50 TL’ye tekabül eder.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.