Anadolubank’tan 10.000 TL İhtiyaç Kredisi!

Google Haberlere Abone Ol:

Beyaz eşyadan mobilyaya, tatilden alışverişte, eğitimden sağlığa kadar tüm bireysel harcamalar için Anadobank 48 ay vadeli ödeme planı ile ihtiyaç kredisi sunuyor.

Anadolubank ihtiyaç kredisi faiz oranları sabit olup, piyasada meydana gelen faiz değişimlerinden, bireylerin kullanmış oldukları kredinin tutarına ya da düzenlenen ihtiyaç kredisi ödeme planına göre değişkenlik göstermemektedir. Kredi faiz oranı yüzde 1,50 olarak belirlenmiştir.

En uygun ihtiyaç kredisini sunan banka, müşterilerinin aylık bütçelerine en uygun ödeme planlarını hazırlayarak müşterilerine kolaylıklar sağlamaktadır. Söz konusu krediden yararlanabilmek için bireylerin 18 yaşlarını doldurmuş ve aylık gelirlerini belgeleyebiliyor olmaları gerekmektedir.Aylık gelirlerini belgeleyemeyenlere Anadolubank kredi imkanı sağlamamaktadır.

Anadolubank ihtiyaç kredisi başvurularında müşterilerden kefil istenir. Kefil kredi teminatı için olup, müşterilerden istenen krediye ilişkin belgeleri kefillerinde getirmeleri gerekmektedir. Kredi başvurusunda T.C. kimlik numarasının yazılı olduğu nüfus cüzdanının aslı ya da fotokopisi, gelir durumunu gösteren belge ile birlikte ikametgah adresinin teyiti için belge istenmektedir.

İlginizi Çekebilir:  Güncel İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları! Ağustos 2022!

Kredi kullanımında tüm bireylerin ayrıca hayat sigortası yaptırmaları istenmektedir. Hayat sigortasının ödemeleri ise kişiden kişiye göre değişkenlik göstermektedir.

10.000 TL İhtiyaç Kredisi

Anaodlubank ihtiyaç kredisi kapsamında 48 ay vadeli ödeme planı ile 10 bin TL tutarında finansman alan bireylerin yüzde 1,50 faiz oranı ile ödeyecekleri aylık kredi taksidi 312,89 TL, kredi sonunda ödenecek toplam tutar ise 15 bin 18,72 TL olmaktadır. Aynı kredi tutarı 36 ve 24 ay vadeli ödeme planları ile alındığında aylık kredi taksitleri sırası ile 379,84 TL ve 516,81 TL, kredi sonunda ödenecek toplam tutar ise sırası ile 13 bin 674,24 TL  ve 12 bin 403,44 TL olmaktadır.

İhtiyaç kredisi dosya masrafları için banka temin edilen kredi tutarının en fazla binde beşi olacak kadar kredi tahsis ücreti tahsil eder. Bu ücret herkesten bir defalığına alınır ve 10.000 TL için ise 50 TL’ye tekabül eder.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
53TakipçilerTakip Et
2,309TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

QNB Finansbank İş İlanları: 2022 Ağustos

QNB Finansbank İş İlanları… Ramazan boyunca banka personel alımlarına devam eden bankalardan biri de QNB Finansbank.

Vakıf Katılım İş İlanları: 2022 Ağustos

Küçük miktarlarda sermayede bulunan hareketlerle kolayca yürütmede bu anlayışı sürdüren ve sanayide de...

Emlak Katılım İş İlanları: Ağustos 2022 (Yeni Mezun-Uzman)

Faaliyetlerine tekrardan başlayan ve şubeleşen Emlak Bankası personel alımları yapmaya devam ediyor. Farklı...

TEB İş İlanları: 2022 Ağustos

TEB iş ilanlarında Ağustos ayı boyunca çok sayıda banka personel alımları yapmaktadır. Geniş...