Ana SayfaKredilerAnadolubank'tan 10.000 TL İhtiyaç Kredisi!

Anadolubank’tan 10.000 TL İhtiyaç Kredisi!

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Bu içerikte neler var?

Beyaz eşyadan mobilyaya, tatilden alışverişte, eğitimden sağlığa kadar tüm bireysel harcamalar için Anadobank 48 ay vadeli ödeme planı ile ihtiyaç kredisi sunuyor.

Anadolubank ihtiyaç kredisi faiz oranları sabit olup, piyasada meydana gelen faiz değişimlerinden, bireylerin kullanmış oldukları kredinin tutarına ya da düzenlenen ihtiyaç kredisi ödeme planına göre değişkenlik göstermemektedir. Kredi faiz oranı yüzde 1,50 olarak belirlenmiştir.

En uygun ihtiyaç kredisini sunan banka, müşterilerinin aylık bütçelerine en uygun ödeme planlarını hazırlayarak müşterilerine kolaylıklar sağlamaktadır. Söz konusu krediden yararlanabilmek için bireylerin 18 yaşlarını doldurmuş ve aylık gelirlerini belgeleyebiliyor olmaları gerekmektedir.Aylık gelirlerini belgeleyemeyenlere Anadolubank kredi imkanı sağlamamaktadır.

Anadolubank ihtiyaç kredisi başvurularında müşterilerden kefil istenir. Kefil kredi teminatı için olup, müşterilerden istenen krediye ilişkin belgeleri kefillerinde getirmeleri gerekmektedir. Kredi başvurusunda T.C. kimlik numarasının yazılı olduğu nüfus cüzdanının aslı ya da fotokopisi, gelir durumunu gösteren belge ile birlikte ikametgah adresinin teyiti için belge istenmektedir.

Kredi kullanımında tüm bireylerin ayrıca hayat sigortası yaptırmaları istenmektedir. Hayat sigortasının ödemeleri ise kişiden kişiye göre değişkenlik göstermektedir.

10.000 TL İhtiyaç Kredisi

Anaodlubank ihtiyaç kredisi kapsamında 48 ay vadeli ödeme planı ile 10 bin TL tutarında finansman alan bireylerin yüzde 1,50 faiz oranı ile ödeyecekleri aylık kredi taksidi 312,89 TL, kredi sonunda ödenecek toplam tutar ise 15 bin 18,72 TL olmaktadır. Aynı kredi tutarı 36 ve 24 ay vadeli ödeme planları ile alındığında aylık kredi taksitleri sırası ile 379,84 TL ve 516,81 TL, kredi sonunda ödenecek toplam tutar ise sırası ile 13 bin 674,24 TL  ve 12 bin 403,44 TL olmaktadır.

İhtiyaç kredisi dosya masrafları için banka temin edilen kredi tutarının en fazla binde beşi olacak kadar kredi tahsis ücreti tahsil eder. Bu ücret herkesten bir defalığına alınır ve 10.000 TL için ise 50 TL’ye tekabül eder.

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Ticari Kredi Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Ticari kredi, işletmelerin genişleme, ekipman yatırımı, stok finansmanı gibi çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için kullandığı...

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.