Acıbadem Sigorta, Sigorta Satış Uzmanı Alımı Yapacak!

Türkiye’nin önde gelen sigorta şirketlerinden olan Acıbadem Sigorta, sigorta satış uzmanı alımı için personel alımı yapacağını duyurdu.

Sağlık sigortaları konusunda uzmanlaşmış bir kadroya sahip ve sağlık alanına yoğunluk gösteren tek kurum olma özelliği taşıyan Acıbadem Sigorta, sahip olduğu güçlü hissedar yapısı ve sigorta sektörüne yön veren uygulamaları ile birlikte Dünya genelinde en büyük ikinci entegre sağlık hizmetleri zincirinde yer alıyor.

Talep Edilen Genel Özellikler

Giderek hızlanan bir büyüme ivmesine sahip olan Acıbadem Sigorta, Sigorta Satış Uzmanı kadrosu için personel alımı yapacağını duyurdu. ‘Öğrenmeyi ve Öğretmeyi Seven’ mottosu ile personel arayışı içerisinde olan şirket, başvuru yapan kişilerin bankacılık-sigortacılık ön lisans bölümlerinden ya da üniversitelerin lisans eğitimi veren bölümlerinden mezun olmasına dikkat ederken, SEGEM sertifikası sahibi olan adayların bir adım önde olacağının bilgisini paylaşıyor.

Sigorta sektöründe çalışmak isteyen lise mezunları için en az iki yıllık tecrübe arayışı bulunduran Acıbadem Sigorta, düzgün bir diksiyona sahip, insan ilişkilerinde başarı gösteren, profesyonel bir duruşa önem veren, hem hedef, hem de müşteri odaklı olacak şekilde çalışmalarını yürütebilecek takım arkadaşları arıyor.

Şirket tarafından açılan sigortacı iş ilanında talep edilen özellikler arasında planlama yeteneği, organize etme yeteneği, yüksek iletişim becerileri yer alırken, firma erkek adaylar için askerlik görevinin tamamlanmış olmasına ya da en az 2 yıllık tecilli olmasına önem veriyor.

Yapılacak İşin Tanımı

Acıbadem Sigorta sağlık, hayat, ferdi kaza ve elementer sigorta ürünlerinin satışı konusunda görev alacak, ihtiyaç analizi yaparak müşterilerin istek ve beklentilerini karşılayabilecek çözümler üretecek, satış sonrası müşteriler ile iletişim kurarak memnuniyeti üst düzeyde tutacak sigorta satış uzmanı alımı gerçekleştirecek.

Firma tarafından 3 Kasım 2017 tarihinde açılan bu iş ilanına 12 Kasım 2017 tarihine kadar aşağıda yer alan bağlantı vasıtası ile iş başvurusu yapabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/acibadem-grubu-sigorta-aracilik-hizmetleri-a-s-sigorta-satis-uzmani-bolgeler-1871430

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.