Ana SayfaSigorta İş İlanlariAcıbadem Sigorta, Sigorta Satış Uzmanı Alımı Yapacak!

Acıbadem Sigorta, Sigorta Satış Uzmanı Alımı Yapacak!

Yayın tarihi:

Google Haberlere Abone Ol:

Türkiye’nin önde gelen sigorta şirketlerinden olan Acıbadem Sigorta, sigorta satış uzmanı alımı için personel alımı yapacağını duyurdu.

Sağlık sigortaları konusunda uzmanlaşmış bir kadroya sahip ve sağlık alanına yoğunluk gösteren tek kurum olma özelliği taşıyan Acıbadem Sigorta, sahip olduğu güçlü hissedar yapısı ve sigorta sektörüne yön veren uygulamaları ile birlikte Dünya genelinde en büyük ikinci entegre sağlık hizmetleri zincirinde yer alıyor.

Talep Edilen Genel Özellikler

Giderek hızlanan bir büyüme ivmesine sahip olan Acıbadem Sigorta, Sigorta Satış Uzmanı kadrosu için personel alımı yapacağını duyurdu. ‘Öğrenmeyi ve Öğretmeyi Seven’ mottosu ile personel arayışı içerisinde olan şirket, başvuru yapan kişilerin bankacılık-sigortacılık ön lisans bölümlerinden ya da üniversitelerin lisans eğitimi veren bölümlerinden mezun olmasına dikkat ederken, SEGEM sertifikası sahibi olan adayların bir adım önde olacağının bilgisini paylaşıyor.

Sigorta sektöründe çalışmak isteyen lise mezunları için en az iki yıllık tecrübe arayışı bulunduran Acıbadem Sigorta, düzgün bir diksiyona sahip, insan ilişkilerinde başarı gösteren, profesyonel bir duruşa önem veren, hem hedef, hem de müşteri odaklı olacak şekilde çalışmalarını yürütebilecek takım arkadaşları arıyor.

Şirket tarafından açılan sigortacı iş ilanında talep edilen özellikler arasında planlama yeteneği, organize etme yeteneği, yüksek iletişim becerileri yer alırken, firma erkek adaylar için askerlik görevinin tamamlanmış olmasına ya da en az 2 yıllık tecilli olmasına önem veriyor.

Yapılacak İşin Tanımı

Acıbadem Sigorta sağlık, hayat, ferdi kaza ve elementer sigorta ürünlerinin satışı konusunda görev alacak, ihtiyaç analizi yaparak müşterilerin istek ve beklentilerini karşılayabilecek çözümler üretecek, satış sonrası müşteriler ile iletişim kurarak memnuniyeti üst düzeyde tutacak sigorta satış uzmanı alımı gerçekleştirecek.

Firma tarafından 3 Kasım 2017 tarihinde açılan bu iş ilanına 12 Kasım 2017 tarihine kadar aşağıda yer alan bağlantı vasıtası ile iş başvurusu yapabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/acibadem-grubu-sigorta-aracilik-hizmetleri-a-s-sigorta-satis-uzmani-bolgeler-1871430

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
64TakipçilerTakip Et
2,242TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Fibabanka, Müşteri Hizmetleri Uzmanı Alımı Yapacak!

Fibabanka, Çağrı Merkezi ve Müşteri Hizmetleri departmanlarında sürekli ve tam zamanlı istihdam etmek üzere banka personel alımı yapacak.

Akbank, Müşteri İletişim Merkezi Yetkilisi Alımı Yapıyor!

Türk bankacılık sektöründe akla gelen ilk isimlerden biri olan Akbank, yayınlamış olduğu bir ilan...

Bankaların Çağrı Merkezi Bölümleri

Bankaların çağrı merkezi bölümleri, kendi içinde de Çağrı merkezi teknik destek olan internet bankacılığı...

Kredi Borcumu Ödeyemiyorum Ne Yapabilirim?

Kredi Borcunda Yasal Süreç, Kredi Borcunu Ödeyemeyenlerin İzleyeceği Yollar, Kredi Borcu Zamanında Ödenmezse Ne Olur?, Kredi borcu

Merkez Bankası Faiz Kararını Açıkladı: Politika Faizi Sabit Kaldı!

Piyasalarda merakla beklenen Merkez Bankası faiz kararı açıklandı. Yapılan açıklamaya göre politika faizinde değişiklik yapılmadı.

Burgan Bank, Genel Muhasebe Yetkilisi Alımlarına Başladı!

Burgan Bank, yayımladığı banka iş ilanları ile Finansal Yönetim Grubu bünyesinde görevlendirilmek üzere hızlı...