Ana SayfaBanka İş İlanlarıYapı Kredi Bankası Deneyimli Yeni Personel Alımları!

Yapı Kredi Bankası Deneyimli Yeni Personel Alımları!

Yayın tarihi:

Google Haberlere Abone Ol:

Yapı Kredi Bankası yeni personel alımları kapsamında Sistem Mühendisi olarak görev verilmek üzere işe alımlar gerçekleştirilecektir. Banka personel alımları ile ilgili bütün ayrıntılar haberimizde yer almaktadır.

Yapı Kredi Bankası Deneyimli Personel Alımı

Banka elemanı iş başvurusu yapmak isteyen adayların 4 yıllık lisans eğitimi veren üniversitelerin Elektronik Mühendisliği ya da Bilgisayar Mühendisliği bölümlerinden mezun olmaları gerekiyor. Yapı Kredi eleman alımı iş başvuruları ile ilgilenen kişilerin aynı zamanda ileri seviyede İngilizce bilgisi sahibi olması, sızma testleri ile ilgili minimum 1 ya da 2 yıl olmak üzere daha önceden deneyim kazanmış olması, bankacılık alanında çalışmış olması, Linux ve Microsoft işletim sitemleri hakkında bilgisinin olması, Network alanında bilgili olması da ;Yapı Kredi Bankası tarafından istenenler arasında yer alıyor.

Bankanın Yeni Personellerde Aradığı Diğer Nitelikler

Yapı Kredi Bankası deneyimli eleman alımı şeklinde gerçekleştirilecek olan işe alımlara başvuru yapacak erkek adayların askerlik görevlerini bitirmiş olmalarını istiyor. Başvuru sahiplerinin ayrıca bankacılık mesleğine ait etik kurallara uyarak çalışıyor olması, analitik düşünebiliyor olması, ekip çalışmasına uyum gösterebilecek olması, yazılı ve sözlü iletişimde sorun yaşamıyor olması, işi ile ilgili aldığı sorumluluklarının bilincine varması, planlı olarak ve düzenli çalışma şeklini benimsemiş olması, raporlama biliyor olması, yeni teknolojilere ayak uydurabiliyor olması, gelişim ve öğrenmeye açık olması da banka yeni personellerinde aranan nitelikler arasında bulunuyor.

Yapı Kredi Bankası İş Başvuruları                    

Yapı Kredi Bankası iş başvurusu yapacak olan kişiler için işin ayrıntılı tanımı aşağıdaki bağlantıdadır. Banka iş başvuruları 25 Aralık 2017 tarihine kadar kabul edilecektir. Başvuru yapmak ve diğer ayrıntıları öğrenmek isteyenler bu bağlantıdan yararlanabilirler.

http://www.kariyer.net/is-ilani/yapi-kredi-sistem-muhendisi-guvenlik-1903591

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
63TakipçilerTakip Et
2,247TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Ziraat Hayat ve Emeklilik İş Başvuruları

Türkiye'nin lokomotif kurumlarından olan Ziraat Grubu, emeklilik ve sigorta şirketi kariyer planlamaları iş başvuruları ve personel alımları hakkında merak ettikleriniz.

Türkiye’nin İlk Dijital Bankası Faaliyete Göstermeye Başladı!

Bugün itibariye Resmî Gazete’de yayımlanan bir karara göre Türkiye’nin ilk dijital bankası Hayat Finans...

Akbank Yarı Zamanlı Takım Arkadaşları Arıyor!

Akbank, banka iş ilanları kapsamında yayımlamış olduğu yeni bir ilanla yarı zamanları görevlendirmek üzere...

BDDK Onayladı: 2 Yeni Banka Kuruluyor!

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK), Resmî Gazete’de yeni bir ilan yayımladı. Yayımlanan bu...

QNB Finansbank 11 Farklı İl için Banka Personel Alımı Yapıyor!

QNB Finansbank tarafından yapılan banka iş ilanları duyurusunda 11 farklı il için banka personel...

Banka Gişe Yetkilisi Ne İş Yapar? Görevleri Nelerdir?

Bankalar şube ağlarını genişlettikçe personel alımlarını da artırıyorlar. Banka iş ilanları yayınlanırken denk gelmişsinizdir gişe yetkilisi alımları ilanlarına. Başvuru yapmadan önce banka gişe yetkilisi ne iş yapar, görevleri nelerdir, bankaların aradığı kriterler nelerdir? Bunları bilmeniz gerekli.