ING Bank’tan PTT Müşteri ve Çalışanlarına Özel İhtiyaç Kredisi Kampanyası!

0

ING Bank, PTT müşteri, PTT’de çalışan ve PTT’den emekli maaşı alan bireylere özel ihtiyaç kredisi kampanyası düzenledi.

İhtiyaç kredisi kapsamında Kredi Postam Kampanyası düzenleyen ING Bank, yüzde 1,54’ten başlayan faiz oranları uygulamaktadır. Faiz oranları müşterilerin kampanya kapsamında aldıkları finansmanın tutarına bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. 2 bin 500 Türk Lirası ile 9 bin 999 Türk Lirası arasındaki kredi kullanımlarında yüzde 1,84 oranında faiz uygulanırken, 10 bin Türk Lirası ile 45 bin Türk Lirası arasındaki finansman kullanımlarında yüzde 1,54 oranında faiz uygulanmaktadır.

Banka kampanyaya ilişkin olarak kredi alt ve üst limiti belirlemiştir. Alınabilinecek minimum kredi miktarı 2 bin 500 TL, en fazla ise 45 bin TL’dir.

Kredi Postam‘dan finansman alınması halinde ING Bank müşterilerinin hayat sigortası yapmalarını zorunlu tutmuştur. Hayat sigortasının ödemeleri ise kişi özelinde değişiklik göstermektedir.

Ayrıca kredi sonunda müşteri yaşı ile vadenin toplamının 75’ten fazla olmaması gerekmektedir. Yani 73 yaşında olan bir emekli müşteri 3 yıl vadeli ihtiyaç kredisi kullanamamaktadır. 73 yaşındaki bir birey en fazla 2 yıl vadeli kredi alabilmektedir.

İlginizi Çekebilir:  ING Bank İş İlanları: 2022 Ağustos

Kredi Postam başvuruları PTT şubelerinden yapılmaktadır. Kredi kullanımında banka dosya masrafları için tek seferlik olmaz üzere kredi tutarının binde beşi kadar kredi tahsis ücreti almaktadır.

10.000 TL İhtiyaç Kredisi

ING Bank Kredi Postam kapsamında 10 bin TL tutarında finansman alan bireyler için 48 ay vadeli ödeme planı düzenlenmesi halinde aylık kredi ödemesi 474 Türk Lirası olmaktadır. 36 ve 24 ay vadeli ödeme planlarının düzenlenmesi halinde aylık kredi taksidi sırası ile 575 ve 779 Türk Lirası olmaktadır. 10 bin TL için kredi tahsis ücreti ise 50 Türk Lirasına tekabül etmektedir.

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın