Ana SayfaKredilerING Bank'tan PTT Müşteri ve Çalışanlarına Özel İhtiyaç Kredisi Kampanyası!

ING Bank’tan PTT Müşteri ve Çalışanlarına Özel İhtiyaç Kredisi Kampanyası!

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Bu içerikte neler var?

ING Bank, PTT müşteri, PTT’de çalışan ve PTT’den emekli maaşı alan bireylere özel ihtiyaç kredisi kampanyası düzenledi.

İhtiyaç kredisi kapsamında Kredi Postam Kampanyası düzenleyen ING Bank, yüzde 1,54’ten başlayan faiz oranları uygulamaktadır. Faiz oranları müşterilerin kampanya kapsamında aldıkları finansmanın tutarına bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. 2 bin 500 Türk Lirası ile 9 bin 999 Türk Lirası arasındaki kredi kullanımlarında yüzde 1,84 oranında faiz uygulanırken, 10 bin Türk Lirası ile 45 bin Türk Lirası arasındaki finansman kullanımlarında yüzde 1,54 oranında faiz uygulanmaktadır.

Banka kampanyaya ilişkin olarak kredi alt ve üst limiti belirlemiştir. Alınabilinecek minimum kredi miktarı 2 bin 500 TL, en fazla ise 45 bin TL’dir.

Kredi Postam‘dan finansman alınması halinde ING Bank müşterilerinin hayat sigortası yapmalarını zorunlu tutmuştur. Hayat sigortasının ödemeleri ise kişi özelinde değişiklik göstermektedir.

Ayrıca kredi sonunda müşteri yaşı ile vadenin toplamının 75’ten fazla olmaması gerekmektedir. Yani 73 yaşında olan bir emekli müşteri 3 yıl vadeli ihtiyaç kredisi kullanamamaktadır. 73 yaşındaki bir birey en fazla 2 yıl vadeli kredi alabilmektedir.

Kredi Postam başvuruları PTT şubelerinden yapılmaktadır. Kredi kullanımında banka dosya masrafları için tek seferlik olmaz üzere kredi tutarının binde beşi kadar kredi tahsis ücreti almaktadır.

10.000 TL İhtiyaç Kredisi

ING Bank Kredi Postam kapsamında 10 bin TL tutarında finansman alan bireyler için 48 ay vadeli ödeme planı düzenlenmesi halinde aylık kredi ödemesi 474 Türk Lirası olmaktadır. 36 ve 24 ay vadeli ödeme planlarının düzenlenmesi halinde aylık kredi taksidi sırası ile 575 ve 779 Türk Lirası olmaktadır. 10 bin TL için kredi tahsis ücreti ise 50 Türk Lirasına tekabül etmektedir.

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.