Ana SayfaBanka İş İlanlarıTürkiye Finans Katılım Bankası İK Personelleri Arıyor!

Türkiye Finans Katılım Bankası İK Personelleri Arıyor!

Yayın tarihi:

Google Haberlere Abone Ol:

Türkiye Finans Katılım Bankası yeni personel alımları kapsamında İnsan Kaynakları İş Ortaklığı Yetkilisi ve Yetkili Yardımcısı pozisyonları için işe alımlar gerçekleştirmektedir. Banka personel alımları ile ilgilenen kişiler merak ettikleri tüm soruların cevaplarına haberimizden ulaşabilirler.

Türkiye Finans Katılım Bankası İK Personeli Alımı

Türkiye Finans Katılım Bankası İK iş başvurusu sahiplerinin Türkiye’de lider olan üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren lisans bölümlerinden mezun olmaları banka tarafından aranan öncelikli şartlardandır. Banka iş başvurusu sahiplerinin ayrıca ileri düzeyde İngilizce bilmesi, tercihen bankalarda İnsan Kaynaklar biriminde daha önceden en az 2 yıl çalışmış ve deneyim kazanmış olması, iletişim yeteneklerinin gelişmiş olması, müşteri memnuniyetini önemsiyor olması, Microsoft Office uygulamalarını etkin bir şekilde kullanabiliyor olması ve erkek adayların da askerlik hizmetlerini bitirmiş olması gerekiyor.

Türkiye Finans Katılım Bankası Yeni Personellerin Görevleri

Türkiye Finans İnsan Kaynakları iş başvurusu yaparak bankanın yaptığı inceleme ve testler sonucunda açık pozisyon için uygun olduğuna karar verilen kişiler sürekli ve tam zamanlı olarak çalışacaklardır. Yeni personellerin görevleri arasında performans takiplerinin başarılı bir şekilde yapılması, bankadaki kariyer süreçlerinin yönetilmesi, açık kadroların kapatılmasına yönelik çalışmaların yapılarak sona ulaştırılması, iş ilanları hazırlanması, yayınlanması, gelen iş başvurularının değerlendirilmesi, işe alım mülakatlarının organize edilmesi, iş görüşmesi mülakatlarının yapılması, adaylar ile ilgili referans araştırmalarının yapılması, banka içinde yapılacak olan terfiler ile ilgili çalışmaların yapılması bulunmaktadır.

Türkiye Finans Katılım Bankası İş Başvuruları

Türkiye Finans Katılım Bankası iş başvuruları ile ilgilenen kişiler için aşağıdaki bağlantı yardımcı olacaktır. Bu bağlantıdan banka iş başvurusu yapılabildiği gibi, merak edilen tüm sorulara da cevap bulunabilir. Bu işe alımlar için başvurular 13 Ocak 2018 tarihine kadar devam edecektir.

http://www.kariyer.net/is-ilani/turkiye-finans-katilim-bankasi-ik-is-ortakligi-yetkili-yetkili-yd-1870228

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.

Lansman Ne Demek? Lansman Fiyat Avantajlı Mıdır?

Lansman Fransızca kökenlidir. Anlamı, tanıtım, ortaya çıkarma ya da tanıtma olarak bilinmektedir. Karşımıza genel olarak haberlerde ve televizyon reklamlarında çıkan lansmanla, piyasaya yeni çıkan bir ürünün satışa çıkmasında ya da bu ürünün tanıtımının yapılmasında sık sık karşılaşırız.

Fibabanka Lise Mezunu Engelli Memur Alımları Başladı!

Fibabanka tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda en az lise mezunu engelli memur alımları...